זהו סיפורם של זוג הורים מצפון הארץ, שניהם בשנות ה-40 לחייהם, הורים לשני ילדים שעובדים בעסק עצמאי אותו הם הקימו בעשר אצבעותיהם.

עם התפרצות נגיף הקורונה בישראל והסגר שהוטל על המדינה, נאלצו בני הזוג לסגור את העסק המשפחתי שלהם ושהו תקופה ארוכה בבית יחד עם ילדיהם.

במהלך השהות בבית, בדיוק כמו ילדים רבים אחרים במדינה, גם ילדיהם של בני הזוג למדו דרך לימודים מקוונים, ובשלב מסוים הבחין האב שבנו מתקשה בלימודי האון ליין והחליט לסייע לו, בעוד שהאישה החליטה לסייע לבת הצעירה.

אלא שמתברר שהלימודים המקוונים התגלגלו מהר מאוד לשיחות צ'אט פרטיות ולוהטות בין האב למחנכת הכיתה של בנו בשעות הערב, ומשם הדרך לרומן בין השניים הייתה קצרה מאוד

"פתאום אני רואה את בעלי מנהל שיחות צ'אט במחשב עם המחנכת של הבן שלנו בשעות הלילה", טענה האישה, "הוא אמר שהוא מתכתב איתה בנוגע לקשיים בלימודים של הבן שלנו - אז האמנתי לו. אמרתי לעצמי שהקורונה תיגמר והלימודים יחזרו, השיחות של בעלי עם המורה ייפסקו".

אלא שלטענת האישה, בעלה נפגש לאחרונה עם המורה של בנו בבית קפה בעיר מגוריהם ומשם המשיכו השניים לבילוי אינטימי.

האישה הזועמת החליטה להגיש תביעה לבית הדין הרבני בדרישה להתגרש מבעלה ולכפות עליו לתת לה גט, וכן הגישה בנוסף תביעה לבית המשפט לענייני משפחה בנוגע לחלוקת הרכוש של השניים בנימוק שבעלה מנהל רומן עם המחנכת.

הגבר מצדו, באמצעות עו"ד שרין סולן, הכחיש את טענות אשתו שלדבריו נאחזת במשבר הקורונה כדי להתגרש ממנו ללא סיבה. "לא היה לי שום קשר רומנטי עם המחנכת. אשתי חיפשה סיבה להתגרש. היא המציאה רומן שלא היה ולא נברא", טען הבעל להגנתו, ובשבועות הקרובים תתברר התביעה והאישה תיאלץ להחליט האם להאמין לבעלה או להמשיך בהליך הגירושים.