גולשת בטיקטוק קטפה תשבחות מהגולשים אחרי שחשפה גבר בוגדני בטינדר ושלחה את הפרופיל שלו ישר לאשתו. ונסה ריילי, מקנדה, העלתה לחשבון שלה שורת צילומי מסך מהפרופיל של אותו בחור, כריס בן ה-44, וגם תיעוד מהשיחה שלה עם רעייתו.

בפרופיל של כריס נכתב: "נשוי, מחפש נשים שרוצות גבר בוגדני לכיף. אני עובד ויש לי מכונית. אשתי נכה ולא מספקת את צרכיי. לא מחפש הרבה נשים. רק אחת שתתאים לי". ריילי אז חקרה קצת את הרקע של הבחור עד שמצאה את הפרופיל שלו באינסטגרם. משם, היא הצליחה ליצור קשר עם אשתו תוך זמן קצר.

"רציתי לומר לך שבעלך בוגד בך", כתבה ריילי וצירפה צילום מסך של הפרופיל. האישה ההמומה הגיבה: "אלוהים, זה כריס. בכנות, אני לא יודעת מה לומר... אני לא מאמינה. תודה לך". ריילי אז המליצה לה שלא להתעמת איתו לפני שהיא שוכרת עורך דין והוסיפה: "תביני איך תגרמי לכיסים שלו לכאוב לפני שתספרי לו".

@vanessariley_hub

Your internet big sis saving you from cheaters ##youmademehatethiscity ##billieeilish ##fyp ##foryoupage ##labourday ##cheater ##greenscreen ##summerrecap ##bc

♬ original sound - jenna

הפוסט הפך מאז לוויראלי בטיקטוק וגרף יותר ממיליון צפיות ולמעלה מ-1,000 תגובות מגולשים – רובם שיבחו אותה על מעשיה. "הסיפור הזה דפוק לחלוטין", ציין אחד הגולשים. "לאשתו מגיע מישהו טוב יותר". גולשת אחרת הוסיפה: "כאדם בעל נכות, הסיפור הזה כואב לי מאוד. אני מקווה שהיא מספיק עצמאית ואמיצה בשביל לעזוב אותו".

ריילי טענה מאז שחשיפת בוגדים באפליקציות דייטינג הפכה למשימת חייה ופרסמה עוד כמה פוסטים בנושא. בתחילת החודש, היא העלתה סרטון נוסף בו חשפה פרופיל אחר של גבר נשוי בן 61 שמחפש אישה "אינטילגנטית, יפה ורזה". בהמשך אפשר לראות גם את התגובה של אשתו שכתבה: "תודה שאמרת לי, יש לנו בעיות בכל מקרה אבל אני חושבת שזה באמת המסמר האחרון". הסרטון נצפה מאז יותר מ-816 אלף פעמים.