תושבת העיר קורדובה שצפון ארגנטינה החליטה לחשוף את בגידתו של בן זוגה מול כל תושבי השכונה – והתקרית, כצפוי, הפכה מהר מאוד לוויראלית.

בתמונה שעלתה לרשתות החבריות במדינה הדרום אמריקאית, אפשר לראות כיצד האישה הנבגדת תלתה מחוץ לבית של ושל בן זוגה שלט עצום ובו כתבה שהיא יודעת הכל על "האישה האחרת".

האירוע יוצא דופן התרחש בשכונת קסטרו בריוס בעיר, ובשלט המדהים נכתב: "חוויאר, משעמם כבר לשחק איתך מחבואים. אם אתה אוהב כל כך את החיים הכפולים שלך - דע לך שהחברה שלך מרוסריו בהיריון", כתבה האישה האלמונית ואפילו הוסיפה ציור של תינוק קטן בצדה של המודעה.

האחראית על השלט לא הוסיפה את שם המשפחה של חוויאר, ונכון לעכשיו לא ברור באיזה "חוויאר" מדובר, ולמרות זאת, חלק מהגולשים שטענו שהם חיים בסביבה כתבו ברשתות החברתיות שהבחור מוכר להם היטב.

רק נזכיר שזו לא הפעם הראשונה שבגידה של מישהו עוררה דרמה גדולה כל כך במדינה דוברת ספרדית, ובאפריל האחרון העיתונאי הספרדי אלפונסו מרלוס נתפס עם המאהבת שלו  בזמן שעלה לתכנית אירוח מביתו.

וכך, בזמן שמרלוס שוחח עם אחד הקולגות שלו בשידור חי והעביר דיווח על המתרחש במדינה - הופיעה לפתע ברקע  אישה צעירה בלבוש מינימלי, ורק מאוחר יותר התברר שזו לא בת זוגו הרשמית.