מה הדבר הכי גרוע שגיליתם על הפרטנר שלכם? יודעים מה, עזבו ותשמעו את זה הסיפור: גולשת טיקטוק חשפה לאחרונה כיצד גילתה שבן זוגה בגד בה עם 5 נשים שונות – והכל קרה יום לפני הלוויה שלו.

סקיה מארי, תושבת ארה"ב, פרסמה את כל הפרטים בסדרה של סרטונים שהפכו מאז לוויראליים ברשת החברתית. "הלוואי והייתי ממציאה את זה", כתבה מארי בשורת התיאור של הסרטון. "6 שנים ולא היה לי מושג", הוסיפה בפוסט הקצרצר בו היא הדגימה את התגובה שלה אחרי שגילתה על הרומן של בן זוגה והוסיפה: "הרגע הזה שגיליתי שחבר שלי בגד בי עם 5 נשים יום לפני הלוויה שלו".

@juststay4anotherday

I wish I was making this up. 6yrs…no clue ##juststay4anotherday ##cheating ##secrets ##mentalhealth ##ptsd

♬ Sound from thereal mikehancho - 10Dimes

הסרטון נצפה מאז קרוב ל-2 מיליון פעמים ובעקבותיו, מארי פרסמה סרטון המשך ובו עוד קצת מידע על הפרשה ההזויה. "פתאום מצאתי טלפון נייד במכונית שלו", סיפרה מארי. "אחרי זה קלטתי שהיו שם עוד כמה טלפונים, הטענתי אחד מהם, ובאותו יום, יום לפני הלוויה שלו, מצאתי בפנים הודעות בינו לבין אישה אחרת שהוא היה איתה בקשר בערך חודש".

מארי המשיכה: "ההודעות נשלחו בערך שנה לפני שגיליתי אותן. בסוף הלכתי ללוויה שלו עם רגשות מעורבים. הייתי עצובה מאוד מהאובדן, אבל גם כאב לי מאוד מהתגלית". בהמשך מארי הוסיפה שבעקבות נסיבות מותו של בן זוגה, היא נאלצה למסור את הטלפונים לחוקרי המשטרה, וכשאלו החזירו לה את המכשירים היא מצאה הודעות מארבע נשים נוספות.

@juststay4anotherday

Reply to @therealmatthewgeorge  ##juststay4anotherday ##cheating ##movingon ##storytime

♬ Inspirational Piano - AShamaluevMusic

"אף אחת מהנשים האלה, שכמובן דיברתי איתן, לא ידעה על קיומי", סיפרה. "אני לא מאשימה אותן, אני מאשימה אותו". הפוסטים, באופן טבעי, קיבלו מאז מאות אלפי לייקים ואלפי תגובות, ורובן צדדו במארי. "אני במקומך הייתי מבטלת הכל", כתבה גולשת אחת. "אחרי תעלול כזה, הוא מוזמן לארגן לעצמו את הלוויה". גולש אחר בינתיים השתעשע וכתב שהתגלית בטח שינתה מעט את נאום ההספד, בזמן שגולשת אחרת הגיבה: "אני במקומך לא הייתי באה בכלל".