פרו: מסיבת "בייבי שאוור" (מסיבה לקראת לידה, בתרגום חופשי) קיבלה תפנית דרמטית באירוע שצולם והפך לוויראלי בכל רחבי דרום אמריקה. חלק מהגולשים שנחשפו לסרטון שתראו מיד טוענים שמדובר בפייק ניוז - אבל איך שלא יהיה - מדובר בסיפור מדהים, לא פחות.

הסיפור כולו החל כאמור במסיבה לקראת לידה שערכו זוג צעיר תושבי פרו, אז, בשיא האירוע, האב המיועד תפס את המיקרופון והחל לספר לאורחים שהוא וזוגתו אמנם מאוד מתרגשים, אבל הוא מוכרח לספר שאחרי תקופה ארוכה בה חשד שזוגתו בוגדת בו - הוא גילה שאכן כך הדבר, הציג את ההוכחות לאורחים ההמומים, וטען שהילד לו הם מצפים כלל אינו שלו.

לפי דבריו של הגבר הצעיר, אחרי שחשד כי אשתו בוגדת בו עם אחד מחבריו הטובים שגם הוא נכח באירוע, הוא החל לחקור את מעשיה בשבועות שקדמו למסיבה, אז הגיע לצילומי אבטחה בה זוגתו נראית יחד עם חברו הטוב כשהם לבושים בחלוקים בלבד ויוצאים ממקום שנראה כמו ספא רומנטי.

לפי הדיווחים בכלי התקשורת בדרום אמריקה, מיד כשנחשף לצילומי האבטחה, הגבר ערך בדיקה בבית החולים כדי להבין האם התינוק אכן שייך לו, בדיקה עליה כמובן שלא סיפר לזוגתו, ומיד כשקיבל את התוצאה השלילית והתברר לו שהתינוק המיועד אינו שלו - הוא החליט להפתיע את אשתו דווקא ב"בבייבי שאוור".

 

במהלך הסרטון ניתן לראות את האישה ההמומה פונה לבן זוגה ומבקשת ממנו לחדול ממעשיו ודורשת ממנו לצאת איתה רגע החוצה כדי ללבן את העניינים, אלא שמאותו רגע המצב רק הלך והתדרדר, בני המשפחה תקפו את החבר שנחשב כמי שבגד יחד עם האישה, והסיפור כולו הפך תוך שניות לטלנובלה דרום אמריקאית מופרעת.

כאמור, האירוע עצמו תועד על ידי אחד האורחים במקום שמיהר להעלות את הסרטון לרשתות החברתיות בארצו, שם הוא הפך תוך שעות למגה וויראלי, ולמרות שחלק מהגולשים שנחשפו לסרטון טוענים שמדובר בפייק ניוז, לנו יש תחושה, בעיקר לפי התגובות של בני המשפחה, שמדובר באירוע אותנטי לחלוטין. עכשיו ספרו לנו מה דעתכם.