"כשחבר שלי עזב את הבית שמעתי אותו אומר משהו שהלוואי ולא הייתי שומעת מעולם": משתמשת טיק טוק "שרפה" לאחרונה את בן זוגה ברשת אחרי שפרסמה סרטון ממצלמת הפעמון שבדלת ביתה ובו הוא נשמע מבקש לעצמו את "המתנה" שהכי היה רוצה לקבל לחג המולד.

הצעירה, קולבי קרלסון, שיתפה לפני שבוע את הסרטון שהפך מהר מאוד לוויראלי, ובו אפשר לראות את בן זוגה יוצא מהבית ואומר לחברו: "אתה יודע מה אני הכי רוצה לחג המולד? אני רוצה חברה חדשה!". לא נעים.

עד לסןף השבוע האחרון הסרטון הקצרצר הזה נצפה כבר יותר מ-30 מיליון פעם ברשת החברתית, גרף יותר מ-5 מיליון לייקים וקיבל קרוב ל-100 אלף תגובות – רובן, כמובן, מגולשים זועמים.

@colbischeesin

merry christmas to me :( ##WrappingGifts ##HolidayTreats ##DontDropTheOhYeah ##foryoupage

♬ THIS IS A JOKE - Colbi Carlson

"כשאת כותבת 'חבר שלי', את מניח שאת מתכוונת ל'חבר לשעבר שלי'?", כתב אחד הגולשים בתגובה לסרטון. "שיהיה לו בהצלחה אחרי הווידיאו הזה". כתב לקולבי גולש אחר והוסיף שהיא צריכה לעזור לו להגשים את המשאלה ולזרוק אותו מכל המדרגות. "תעיפי אותו! מגיע לך מישהו טוב יותר", סיכם גולש אחר.

כמה ימים אחרי שהסרטון הפך לוויראלי, קולבי העלתה סרטון נוסף ובו חשפה שהכל בעצם היה בדיחה שיצאה משליטה. "לגבי הפוסט האחרון שלי, זאת הייתה בדיחה", כתבה הצעירה. "מה שקרה זה שבטעות אמרתי לו קודם שהוא לא ברמה שלי, אז הוא אמר את זה כבדיחה. אחר כך הוא כמובן התנצל על זה". 

View this post on Instagram

A post shared by colbi carlson (@colbicarlson)

"ידעתי שזאת בדיחה", כתב אחד המשתמשים. "זה גדול איך אנשים ממהרים לשלוף קלשונים בקטעים האלה. זה רק מראה כמה הרשת לא מרחמת". לעומת זאת, היו כמה משתמשים שלא ממש היו מרוצים מהשתלשלות העניינים, וכתבו: "איך בדיוק זאת בדיחה?", שאל אחד המשתמשים. "תסבירי לי בבקשה". בינתיים, גולש אחר כתב: "איך אתה אומר למישהו 'בטעות' ובצחוק שהוא לא ברמה שלך?" – ובכן, זו אכן שאלה טובה.