מקסיקו: אירוע יוצא דופן וביזארי ברמות אחרות צולם לאחרונה והפך לוויראלי לפני מספר ימים לאחר תיעוד מטקס חתונה אינטימי שנערך בעיר הבירה מקסיקו סיטי והפך תוך שניות לסצינה שרובנו רגילים לראות בעיקר בסרטי קומדיה (או אימה, תחליטו אתם).

בסרטון שהולך וצובר תאוצה ויראלית בימים האחרונים ניתן לראות כאמור אירוע חתונה אינטימי שנערך באולם אירועים בבירת המדינה הלטינית, כשלפתע נכנסת לאולם אישה בצרחות איומות וצועקת: "ריצ'ארד! ריצ'ארד! אתה לא יכול להתחתן! אני אוהבת אותך!".

המשתתפים בסצינה ההזויה, אם טרם הבנתם זאת, הם זוג צעיר שנשבע אמונים זה לזו יחד עם האקסית של החתן שלא הצליחה להתמודד עם העובדה שבן זוגה המשיך הלאה ובחר להתחתן עם אישה אחרת (והנה טיפ קטן לפני שאתם לוחצים על כפתור ה-PLAY: תנמיכו את הווליום ברמקול או האוזניות).

 

הכניסה ההיסטרית (של האקסית ההיסטרית לא פחות) עוררה בהלה לא קטנה אצל מוזמני האירוע שנותרו המומים מהסצינה ולא האמינו למתרחש לנגד עיניהם, אבל מי שנשאר המום יותר מכולם היה החתן המיועד ובן זוגה לשעבר של הפורצת.

וכך, שניות לאחר שיצא מההלם, הגבר פנה אליה וביקש ממנה לעזוב את המקום: "מה אתה עושה כאן?! תוציאו אותה! תוציאו אותה עכשיו!", נשמע הגבר מתחנן, ובני המשפחה ששהו באולם לא חיכו יותר מדי, תפסו את האישה וליוו אותה אל מחוץ לאולם שם תנסה להתגבר על העובדה שבן זוגה לשעבר המשיך הלאה בחייו.