ארגנטינה: זוג צעירים תושבי העיר מאר דל פלטה שבצפון מערב המדינה נתפסו בסוף השבוע שעבר בזמן שקיימו יחסי מין סוערים בפארק סאן מרטין דה לה פלטה, אחד הפארקים הגדולים בעיר מגוריהם. 

האקט הרומנטי (או פראי, תחליטו אתם), הופסק לבסוף על ידי שני שוטרים שהגיעו למקום אחרי שאחד השכנים שמתגורר באזור יצר קשר עם המשטרה והתלונן על כך שמול חלון ביתו יש שני אנשין חצי עירומים לאור יום.

ינואר הוא החודש בו מאר דל פלאטה הופכת לאחת הערים המתויירות בארגנטינה אחרי שרבים נוהרים אליה כדי לבלות את חופשת הקיץ שלהם, והזוג הצעיר היה בטוח שהוא מצא לו פינה שקטה - אבל מתברר שזו הייתה נקודה אסטרטגית דרכה עברו אלפי אנשים בדרכם לחוף הים ונתקלו במחזה הלא שגרתי.

שני השוטרים שהוזעקו למקום על ידי השכן פנו לזוג הצעיר שכלל לא הבחין בהם בהתחלה, אבל מיד כשהבינו מי עומד לצדם, קמו, אספו את בגדיהם, וניסו ליעלם מהמקום מבלי שאיש ישים לב - אך כאמור לא מעט אנשים צילמו את השניים והתמונות החלו להציף את הרשת.

מאר דל פלטה (צילום: צילום מסך טוויטר)
השוטרים והזוג | צילום: צילום מסך טוויטר

וכך, למרות שניסו להימלט מהמקום, שני השוטרים עיכבו את השניים למשך דקות ארוכות, ולאחר שאיימו עליהם שלא יחזרו על מעשיהם וויתרו על הגשת תלונה נגד השניים - השניים שוחררו חזרה לביתם כדי להשלים את משימתם.