צעירה אמריקאית שגילתה שבן זוגה בוגד בה, החליטה לנקום בו בצורה מקורית והורסת במיוחד, במהלך נפלא שהשאיר את הגולשים המומים לחלוטין.

בסרטון האירוע, שהפך לוויראלי בחשבון הטיק טוק של הולי ניקול, אפשר לראות את תגובתה לבגידה של בן זוגה אחרי שלקחה כמה בקבוקונים של נצנצים ופיזרה אותם בטירוף בכל רחבי הדירה של האקס שלה.

"בשנת 2021 כבר לא שורטים מכוניות", כתבה ניקול בתיאור הסרטון. "לא! ב-2021 שופכים נצנצים על הכל!", ובתיעוד שהעלתה אפשר לראות אותה שופכת את הנצנצים לכל עבר, כולל השטיחים, השירותים, המגבות, הספה ואפילו בתוך נעליו. זמן קצר אחרי פרסום הסרטון ההורס, ניקול סיפקה קצת יותר רקע על הפרשה, וסיפרה שהיא החליטה לנקום בבן זוגה לשעבר אחרי שהוא בגד בה פעמיים.

@hollynicoleeee_

It’s not key his car in 2021.. no, it’s glitter his EVERYTHING 2021 ##fyp ##cheaters

♬ Before He Cheats - Carrie Underwood

"ברגע שגיליתי שהוא שכב עם האקסית שלו התעמתי איתו לגבי זה", סיפרה ניקול. "הוא הודה בהכל, התנצל ואמר שזה לא יקרה יותר לעולם. אמרתי לו שאם זה יקרה שוב - זה נגמר. בשלב הזה הוא אמר לי שהוא רואה עתיד לשנינו יחד – ואז גיליתי שהוא שכב עם האקסית שלו שוב".

ניקול הוסיפה שאחרי הפרידה בן זוגה לשעבר ניתק איתה את כל ערוצי התקשורת והתעלם ממנה לחלוטין, ובשלב מסוים היא ביקשה מאחד החברים שלו למסור לו שהיא מגיעה לקחת דברים מהדירה – הוא הסכים, וכשהיא הגיעה לדירה - נקמה בו בצורה מושלמת.

סרטון הנקמה עלה לפני פחות משבוע לרשת וגרף מאז כבר יותר מ-26 מיליון צפיות, 4.6 מיליון לייקים וכמעט 100 אלף תגובות מהגולשים ששיבחו את ניקול על המקוריות שלה. "היית צריכה לשים לו נצנצים בשמפו והמרכך", כתב אחד הגולשים. "בכל פעם שהוא יראה עכשיו נצנצים, הוא ייזכר בך", כתב גולש נוסף שהוסיף: "מה שעשית זה גאוני, כי לא השתוללת בדרמטיות, ופשוט הפכת את החיים שלו לקשים ממש".