פסיכולוג תושב ארה"ב טען לאחרונה שעלה על השיטה הטובה ביותר לגלות האם הפרטנר או הפרטנרית שלכם בוגד/ת בכם. בסרטון שהעלה הד"ר לחשבונות המדיה החברתיים שלו, חשף דניאל אקון את אחת השיטות הטובות ביותר לגלות האם לבת או בן הזוג שלכם יש מישהו אחר – אבל מדגיש שזה עובד רק בתנאי אחד.

"גילוי נאות: השיטה הזאת עובדת רק בתנאי שהפרטנר שלכם עדיין סומך עליכם", ציין הפסיכולוג. "אחרת, החשדות שלו עשויים באמת להיות מוצדקים", טען אקון. "אם סתם אתם יוצאים לארוחת ערב או הופעה עם מישהו ואז בני הזוג שלכם מתחילים להאשים אתכם בזה שיש לכם רומן או שאתם מדברים עם מישהו אחר בלי שום סיבה - זה כנראה בגלל שהוא עושה את זה בעצמו", טען הפסיכולוג. "לאנשים יש נטייה להשליך על אחרים את התחושות הפנימיות שלהם".

@thedanielacon

Next level mind games. ##relationshipadvice ##datingadvice ##relationships ##loyalty ##dating ##attraction ##datingadviceforeveryone

♬ Lazy Sunday - Official Sound Studio

הסרטון, כאמור, הפך מאז לוויראלי בטיקטוק, שם הוא נצפה קרוב לחצי מיליון פעמים וגרף יותר מ-31 אלף לייקים. מעבר לזה, הפוסט קיבל מאות תגובות מהגולשים – אם כי הרבה מהן מגולשים שלא ממש התרשמו ממה שהיה לו לומר. "איזה בולשיט", כתבה גולשת אחת. "אתה בטוח שאתה פסיכולוג?", וגולשת אחרת ביקרה גם היא את מה שאמר והוסיפה שהאשמות כאלה עשויות לנבוע מחרדת נטישה או חרדה באופן כללי.

"כשאני נכנסת למערכות יחסים, זה תמיד מגיע עם פחדים וחרדה", כתבה גולשת נוספת. "אני תמיד פוחדת שיפגעו בי אם אני אוריד את ההגנות שלי ואני לא גאה בזה. הייתי עושה הכל כדי לא לחיות עם התחושות האלה". כמוה, גולשת אחרת הוסיפה: "מה אם מישהו פשוט בטראומה כי, נניח, לא יודעת, בגדו בו פעם?".