מערכות יחסים וקשרי חברות יכולים להיות מורכבים מאוד. למרות זאת, זה די ברור ברוב המקרים איזה דברים כדאי ולא כדאי לעשות – ולהיות הריבאונד של האקס של החברה הכי טובה שלך זה ממש לא לעניין. ובכן, אישה אחת עשתה לא רק את זה, אלא הלכה אפילו הלכה רחוק יותר.

גולשת בטיקטוק חשפה כמה היא הופתעה לגלות שהחברה הכי טובה שלה התחילה לצאת עם האקס שלה זמן קצר אחרי שהם נפרדו. איימי קורק סיפרה שהכל התחיל כשהיא החליטה להיפרד מבן זוגה בעבור אישה, אחרי שהבינה שמערכות יחסים הטרוסקסואליות הן לא בשבילה. זמן קצר לאחר מכן, היא הופתעה לגלות שלא רק שהאקס שלה והחברה הכי טובה שלה נהיו זוג – הוא אפילו הכניס אותה להיריון.

"כשאת עוזבת אותו בשביל אישה והוא מכניס את 'החברה הכי טובה שלך' להיריון", כתבה איימי קורק בגוף הפוסט שעלה לחשבון הטיקטוק שלה. לאחר מכן, היא ציינה בתגובות: "מיותר לציין שאני והיא כבר לא חברות".

@amycorke

At least I upgraded.. ##lesbiancoupletiktok ##lesbiandramas ##exbestfriendstorytime ##lesbianuk️‍

♬ My Ex Theres No One Else Like My Ex - SpookyFairy

הסרטון הפך עד מהרה לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-461 אלף צפיות ועשרות תגובות – הרבה מהן מנשים אחרות שאמרו לאיימי שיש לה מזל גדול. "הצלחת לחמוק מכאב ראש ממש רציני", כתבה אחת הגולשות. "את מתארת לעצמך מה היה קורה אם הוא היה מכניס אותך להיריון?".

היו גם גולשות שהגיבו לפוסט ותיארו מקרים דומים שקרו להן. "האקס שלי אמר לי שאף אחד לא ירצה אותי עם שלושה ילדים אחרי שהוא עזב אותי", כתבה גולשת אחרת. "אחרי זה הוא הלך לאישה עם 6 ילדים". בינתיים, גולשת נוספת ציינה: "מתוקה... זה כאילו יש לנו את אותו אקס ואותה 'חברה הכי טובה'".

גולשת אחרת טענה שנראה כאילו כל המהלך היה מתוכנן והוסיפה: "היא לא יכלה לחכות כדי לתפוס את הבחור שלך". על כך איימי ענתה: "ככה זה נראה, נכון?".