מכירים את הפתגם הישן: "בישלת את הדייסה? עכשיו תאכל אותה!"? ובכן, זה המשפט שמתאים כמו כפפה ליד לגבר אלמוני שלמד בדרך הקשה שלא כדאי לו לנהל רומן מאחורי הגב של חברה שלו.

בסרטון שעלה בשבוע שעבר לחשבון הטיק טוק של אישה בשם אשלי ואנפנג', בת זוגו לשעבר של אותו גבר - אפשר לראות עד כמה רחוק היא הלכה בשביל לנקום בו על כך שבגד בה.

בסרטון שעלה תחת הכותרת: "לא בי" רואים איך אשלי משתמשת בפטיש בשביל לחצוב בקיר הגבס בדירתו של בן זוגה את צמד האותיות FU (ראשי התיבות ל-Fuck You), ולאחר מכן, כדי להשלים את "היצירה", היא גם ציירה לב בספריי צבע והוסיפה: "באהבה, האקסית שלך".

@ashley.vanpevenage

Not on me ✌ ##fyp ##foryou ##comedy ##payback ##cheating

♬ Before He Cheats - Carrie Underwood

View this post on Instagram

A post shared by Ashley VanPevenage (@ashley.vanpevenage)

הפוסט, כמובן, הפך לוויראלי עם קרוב ל-17 מיליון צפיות, יותר מ-3 מיליון לייקים ולמעלה מ-75 אלף תגובות – רובן אגב כאלה שלא תומכות באישה הנוקמת כמו שאולי הייתם מצפים. "כל הכבוד לך", כתב אחד הגולשים והוסיף: "הרגע צילמת את עצמך גורמת נזק לרכוש - שזאת עברה על החוק בגדול".

גולש אחר חשב גם הוא שהתגובה של אשלי הייתה מוגזמת וכתב: "וזו, חברים, האישה שכולכם צריכים להתרחק ממנה", בזמן שגולשות רבות דווקא תמכו באשלי וכתבו: "חבר'ה, תתחילו לשנן טוב טוב: 'אני לא אבגוד בחברה שלי'".