"זה בצחוק, נכון? בבקשה תגידי לי שזה בצחוק!": אם צעירה מארה"ב הסעירה את הרשת עם פוסט שהעלתה לחשבון הטיקטוק שלה ובו אפשר לראות אותה ואת בעלה ביממה הראשונה שלהם  אחרי לידת בנם.

בסרטון אפשר לראות את איילה גרייס, מלוס אנג'לס, מצלמת את בעלה ישן על מיטתה בחדר היולדות, בזמן שהיא נותרה לנוח על הספה. האם הצעירה הוסיפה בגוף הפוסט: "כשעושים לך 20 תפרים בין הרגליים ויש לו את התעוזה לבקש שתתחלפי איתו במיטה".

@aylaagracee

men. ##really ##justgavebirth ##butok ##woeschallenge ##postpartum

♬ Who Want Smoke? - Nardo Wick

הסרטון עלה תחת הכותרת: "גברים" והפך עד מהרה לוויראלי עם קרוב ל-10 מיליון צפיות ויותר מ-16 אלף תגובות – רובן מגולשות זועמות. "את לא רצינית", כתבה אחת הגולשות. "כדאי מאוד שהוא יקום, אחרת הוא יבלה הרבה יותר זמן בבית החולים".

גולשת אחרת כתבה שהיא צריכה להתגרש ממנו על התעלול הזה, או לכל הפחות להעיף אותו מהבית לזמן הקרוב. בינתיים, גולשת נוספת זעמה בתגובות: "תסגרי לו את העפעפיים עם 20 תפרים – ככה הוא יישן לנצח". למרות זאת, היו גם גולשות שחשבו שהאשמה האמיתית בכל הסיפור הזה היא דווקא איילה.

"גברים הם כמו ילדים קטנים", כתבה גולשת. "הסיבה היחידה שהוא מתנהג ככה היא בגלל שאת מרשה לו להתנהג ככה". גולשת אחרת הסכימה איתה והוסיפה: "למה נתת לו את המיטה – למה?!". מאוחר יותר, איילה התייחסה לכל התגובות.

"אני מתה מכל התגובות פה", ציינה. "לא, לא ישנתי על הספה המגעילה הזו. למרות זאת, אני כן הכרחתי את בעלי להתכרבל איתי כל הלילה".