זהו סיפורם של בני הזוג ממרכז הארץ, שניהם בשנות ה-30 לחייהם שנשואים מזה שבע שנים. האישה עובדת בחברת הייטק והבעל מנהל שיווק בחברה גדולה.

בחודשים האחרונים נקלעו בני הזוג למשבר בחיי הנישואים שלהם, ולאחר שיחות ממושכות וטיפול זוגי שעברו, החליטו לתבל את יחסי המין שלהם בהשתתפות במסיבות חילופי זוגות.

וכך, נהגו בני הזוג ללכת מדי פעם ופעם למסיבות חילופי זוגות בהן השתתפו גם אנשים מוכרים בכל בית בישראל, ובשלב מסוים הסכים הבעל לאפשר לאשתו לצרף גבר שימצא חן בעיניה על מנת שיקיים עמה יחסי מין בנוכחותו.

"זו הייתה הפנטזיה של אשתי. היא רצתה שנפתח מינית ונגוון את יחס המין שלנו כדי שלא נשתעמם. היא אמרה שאני שמרני ומרובע ושנמאס לה, אז החלטתי לזרום איתה כדי לשמח אותה", סיפר הגבר לעורכת דינו, "היא אמרה שהיא אוהבת אותי אבל רוצה גיוון".

אלא שמה שהבעל לא ידע הוא שבהמשך זה יעלה לו ביוקר, אחרי שהתברר שהאישה נהגה מעת לעת לארח בביתם את הגבר אותו הכירה במסיבת חילופי הזוגות, עד שבשלב מסוים, מתחת לאפו, נרקם לו רומן מלבלב בינה לבין הגבר שהכירה במסיבה.

כמה שבועות לאחר מכן הודיעה לפתע האישה לבעלה שמצאה את אהבת חייה, אז הבין הבעל שאשתו נעצה בו סכין בגב, בגדה בו וניצלה את תמימותו. באמצעות עו"ד שרין סולן הוא פנה לבית הדין הרבני ודרש לכפות את אשתו לחתום על גט מיידי בנימוק שהיא הונתה אותו ובגדה בו עם גבר אותו הכיהר במסיבות חילופי הזוגות אליה הלכו יחד.

בנוסף, הבעל דרש שלא לשלם לאשתו את סכום הכתובה שעמד על כחצי מיליון שקלים בנימוק שהיא הונתה אותו ובגדה בו. "אני מרגיש מרומה ונבגד", טען הבעל, ובימים אלה מתדיינים בני הזוג בבית המשפט לענייני משפחה בנוגע לחלוקת רכושם לאחר שהבינו שיחד לא יוכלו לחיות יותר.