בן 23 מרהט נאשם בבית המשפט המחוזי בבאר שבע בביצוע מעשים מגונים בשתי נערות בנות 13. המקרים התרחשו לפני כחודש בעיצומו של חג הפורים, כפי שפורסם לראשונה ב-mako, כאשר ווגדי אלטורי הגיע לגרנד קניון בבאר שבע, הבחין בצעירה מחופשת ופנה אליה בזמן שהוא מחמיא לה: "איזה תחפושת יפה יש לך. אפשר לצלם אותך? אני רוצה להראות לאחותי את התחפושת שלך".

הצעירה הסכימה לבקשתו של אלטורי בתנאי שלא יצלם את פניה. לאחר הצילום הוא פנה בבקשה נוספת לקטינה וביקש להצטלם עמה: "הוא חיבק אותי בשתי הידיים ונגע לי בישבן ובחזה. ביקשתי ממנו שיזוז ממני אבל הוא לא רצה. צעקתי לחברה שתפסיק לצלם והוא עזב את המקום".

זמן קצר לאחר מכן אלטורי המשיך הלאה ואיתר צעירה נוספת: "הוא שאל מה יש לי על הראש", סיפרה ב' לחוקרי המשטרה, "אמרתי לו שזו קשת והוא אמר שרוצה לקנות לאחותו בדיוק אחת . רציתי להוריד את הקשת מהראש אבל הוא ביקש שאשאיר אותה ונצטלם יחד. הוא נתן את הפלאפון שלו לחברה שלי על מנת שתצלם אותנו".

מכתב האישום עולה, כי אלטורי נצמד לגופה של ב' והניח את ידיו על בטנה: "ברגע שהוא נגע בי צרחתי עליו והוא ברח מהמקום". לאחר הגשת שתי התלונות במשטרה, חוקרי תחנת באר שבע אספו לחקירה את התיעודים ממצלמות האבטחה של המתחם ולאחר כשבועיים הצליחו לאתר את אלטורי.

בחקירתו אמר כי בכלל לא ביצע מעשים מגונים בנערות: "נכון שהצטלמתי איתן אבל לא הייתי לי שום כוונה מינית", טען אלטורי. בבקשת הפרקליטות לעצור את אלטורי עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו נטען כי עשה את המעשים במקום הומה אדם, תוך שהוא מציג מצג שווא בפני הנערות שמדובר בצילום תמים