makoland
איזה מצויר

סרטי הילדים החדשים של הקיץ

עכשיו כשנגמרו הקייטנות, התפנה לכם המון זמן כדי לבקר בקולנוע ולצפות בסרטים החמים של הקיץ. צפו בטריילרים של אמיצה, פיראטים!, עידן הקרח 4, סמי וחברים מסביב לעולם, הפיה לילי וחד הקרן ותחליטו לאיזה סרט אתם הולכים

מקולנד | פורסם 02/08/12 12:06:12

אמיצה

במשך מאות שנים סופרו אגדות וסיפורים אודות קרבות אפיים ותעלומות מסתוריות שהתרחשו בהרים הרחוקים של סקוטלנד. "אמיצה" היא אגדה שמתווספת לאותה מסורת, ומספרת את סיפורה של מרידה.

מרידה היא קשתית מאומנת וזריזה, בתם של המלך פרגוס ושל המלכה אלינור. מרידה רוצה להוכיח את עצמה ויוצאת נגד מנהג עתיק יומין בממלכה. היא מצליחה להרגיז את אדוני הארץ, ומעשיה גורמים לכאוס ופחד בממלכה.

כשהיא מבקשת מאישה זקנה ויוצאת דופן שתעזור לה, היא נוחלת כישלון מר. הצרות אליהן היא נכנסת מלמדות את מרידה את משמעותו של האומץ, והיא מצליחה לגבור עליהן רגע לפני שכבר מאוחר מדי.

פיראטים!

קפטן הפיראטים הוא שודד ים מזוקן ונלהב, אימת יורדי הים. כשלצידו צוות כושל במיוחד, נראה שאין להם סיכוי מול הסכנות האורבות להם בדרך. אך לקפטן יש מטרה אחת: להכות באויביו המרים בלאק בלאמי וקוטלאס ליז, כדי לזכות בפרס פיראט השנה.

הם יוצאים למסע בין חופים אקזוטיים לרחובותיה הערפיליים של לונדון הויקטוריאנית, ולאורך הדרך נלחמים במלכה השטנית ומתחברים למדען צעיר ואומלל-צ'ארלס דארווין, ולרגע לא מוותרים על הדבר שפיראטים הכי אוהבים: הרפתקאות!

עידן הקרח 4

ב"עידן הקרח 4 - יבשת בתנועה"- המרדף אחר האגוז של סקראט, שנמשך משחר הימים, מוביל להשלכות כלל עולמיות - שינויים יבשתיים שגורמים למני (ריי רומאנו), דייגו (דניס לארי) וסיד (ג'ון לגוויזמו) לצאת להרפתקה גדולה.

במהלך השינוי הגלובאלי, סיד מתאחד עם סבתו הרגזנית והקבוצה נתקלת בהפלגה של חיות שודדות ים שנחושות בדעתן למנוע מן הגיבורים לשוב הביתה.

הפרק החדש מגבש בתוכו את התמונות הגדולות מהחיים עם הרגש, ההומור והכנות וגם את הסנאי-עכברוש הפרה-היסטורי האהוב בעולם. כל אלה יוצרים קבוצה בלתי שגרתית של העידן הזה או של כל עידן אחר.

סמי וחברים מסביב לעולם

אחרי "מסביב לעולם בחמישים שנה" סמי חוזר להרפתקה חדשה!

סמי וריי, שני צבי ים וחברי אמת, נהנים מהמים ומהחול של שונית האלמוגים ומשגיחים על  שתי הצבות שזה עתה נבקעו: ריקי ואלה בדרכן אל הים הגדול.

לפתע, צייד חוטף אותם במטרה להכניס אותם לאקווריום המרהיב שאליו מגיעים תיירים בדובאי. האחראי באקווריום הוא סוס הים, ביג די, שמגלה להם את תוכניתו לבריחה הגדולה.

אבל עם החברים החדשים שלהם, ג'ימבו הדג ולובסטר מגמגם, אנאבל התמנונה המתוקה, ומשפחה שלמה של פינגווינים, סמי וריי רוקמים מזימת בריחה משלהם. כל זה קורה בזמן שריקי ואלה הקטנות מגיעות עם תוכנית לפרוץ פנימה ולהציל אותם.

אחרי סדרה של הרפתקאות והתחמקויות ברגע האחרון, הגיבורים פונים דרומה לפגוש את שלי, אהובתו הראשונה והיחידה של סמי. הסרט יעלה בבתי הקולנוע ב- 15.8.12 בעברית ובתלת ממד.

הפיה לילי וחד הקרן

הפיה לילי וכל חבריה חוזרים לעשות קסמים שיוצרים יופי וטוב לב בעולם כולו. זוהי אגדה מופלאה על מסע ההרפתקאות של הפיה לילי אל ממלכת כחוליה. יחד עם חד הקרן ושאר החברים ממלכת ורודיה חייבת לילי לשחרר את בני הממלכה השכנה מכישוף קר אשר גרם לכל הארץ להתכסות בקרח ושלג.

אל עולמה של הפיה לילי התוודעו מיליוני קוראים ברחבי העולם מתוך ספריה של מוניקה פינסטרבוש, שהביאו את עלילותיה וקורותיה של הפיה לילי שהפכה לדמות כל כך אהובה על ילדות וילדים בעולם.

 

>> האנשים שמאחורי "עידן הקרח 4" מדברים

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן