makoland

חרשנות היא לא מילה גסה!

כבר יצא לכם לראות את "החרשנים" שעלתה בשבוע שעבר? מה, עדיין לא? טוב, אחרי שתראו כאן כמה קטעים ותשמעו כמה עובדות מפתיעות על הסדרה, אתם כל כך הולכים לצפות מדי יום חמישי בשעה 19:10 בערוץ דיסני

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 02/02/12 08:00:00
אין תמונה החרשנים הכי מגניבים על המסך

צ'יינה אן מקליין – תשננו בחרשנות את השם הזה – כי כמו שזה נראה ונשמע, בקרוב היא לא תצא לכם מהראש. הנערה הצעירה היא הכוכבת הראשית של "החרשנים" – סדרה חדשה שעלתה בשבוע שעבר בערוץ דיסני. שם היא משחקת את צ'יינה פארקס, ילדה בת 11 שניחנת בכישרון מוזיקלי חבל על הזמן. כיאה לילדה מחוננת היא מתקבלת לפרויקט מיוחד לילדים בבית ספר יוקרתי.

בבית הספר פוגשת צ'יינה חברים חדשים ומחוננים לא פחות ממנה: אוליב בת ה-11, ילדת בעלת זיכרון צילומי שזוכרת כל משפט שאי פעם קראה, ראתה או שמעה, ופלטשר שמצייר פשוט מדהים.

צ'יינה חושבת שהכול אפשרי בפניה, ולכן היא משתתפת פעילה בנבחרת המעודדות, בלהקת בית הספר וגם במסיבות.  אבל לא יכול להיות שהכול ילך לה באמת בקלות ולכן מולה ניצבת תלמידה ששמה לקסי ריד. לקסי לא מתה על צ'יינה, אם כבר היא מתה מקנאה (בנות, נו, אתם יודעים), ולכן היא עושה הכול בשביל להכשיל אותה ולעשות לה חיים קשים. מריחים קאט פייט כמונו? ומי לדעתכן הולכת לנצח? אנחנו כבר בחרנו צד, אבל נשאיר לכם את ההחלטה.

מסיבת פיג'מות

ועכשיו, בואו נחשוף בפניכם כמה סודות היישר מסט הצילומים של הסדרה. צ'יינה מגלה לנו ששמייח שם מאחורי הקלעים. "אנחנו כל הזמן עושים דברים טיפשיים", היא מצחקקת. "לפני כמה זמן עשינו יום פיג'מה על הסט, וכולם באו לעבודה בפיג'מות שישנו בהן בלילה. אפילו הבימאי שיתף בזה פעולה!".

ניק ג'ונאס הביא מתנה לצ'יינה

אין תמונה בנים, צריכות עידוד?

את המתנה הזאת צ'יינה בטוח לא תשכח. "ניק ג'ונאס נתן לי אחת מהגיטרות שלו", מספרת צ'יינה. לניק שחבר בלהקת "האחים ג'ונאס" יש חדר חזרות בסמוך לסט הצילומים של "החרשנים". "הוא כל הזמן נמצא בסביבה", ממשיכה אן מקליין.

"יום אחד ביקשתי לשיר בפניו והוא נורא התרשם. לאחר כמה ימים הופיעה גיטרה על הסט והסתבר שזו מתנה מניק בשבילי. לא יכולתי להאמין, הייתי כל כך שמחה ומאושרת". אכן מגניב!

כינויים סודיים

בין השחקנים הצעירים שוררת חברות אמיתית, כזאת שכוללת אפילו כינויים מצחיקים. סיירה מקורמיק (אוליב) מכונה סנאפל, ציינה היא צ'י-צ'י או צי'-טי, סטפני סקוט (לקסי) היא סטפנן, סטף או סטפלס. גם לבנים אין פטור משמות מצחיקים – ג'ייק  שורט (פלטצ'ר) עונה לכינוי ג'קוסאורוס וקארלון ג'פרי (קאמרון) ידוע בשם סי-נואוט. מצליחים לעקוב? כן, זה באמת קצת מבלבל. העיקר שהם זורמים עם זה.

אין תמונה פססססט, צ'י-צ'י?

יום הסנדוויץ'

"מטפלים בנו יפה בצילומים", אומרת סיירה שמשחקת את אוליב. "האוכל ממש מדהים, אבל היום האהוב עליי בשבוע הוא יום הסנדוויץ'. אני מתה על זה, שאפשר לבחור איזה סנדוויץ' שאתה רוצה, ואני הכי אוהבת את הצמחוני". אנחנו דווקא מעדיפים בשר, אבל אין להתווכח על טעם וריח וזה.

מגפת צחוק

"אני ממש אוהבת לצחוק", מודה סיירה. "אבל לפעמים אני לא מצליחה להפסיק. כולם אומרים שיש לי את הצחוק הכי מדבק. איך שאני מתחילה, כולם מתחילים גם, עד שכולם מתגלגלים על הרצפה במשך שעות וצריך לעצור את ההקלטה".

ולקינוחיישן, ניתן לכם להתענג על כמה צלילים (צ'יינה, סלינה מאחורייך!):

 

טוב אז תרשמו לעצמכם: "החרשנים" משודרת מדי יום חמישי בשעה 19:10 בערוץ דיסני

>>רוצים להגיד לחברים שלכם גם לצפות בסדרה?


>> תחרות ספורטיבית שתסדר לכם שופינג ברשת נעלי "גלי"

>> דוקטור דוג לשירותכם: מה לרשום לכם?

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן