makoland

אז מה ג'ו ג'ונאס הבטיח לעשות השנה?

הבטחות צריך לקיים, גם אם אתם כוכבים. מה הבטיחו לעצמם לכבוד השנה האזרחית החדשה ג'ו ג'ונאס, קים קרדשיאן, קודי סימפסון וג'ייק ט. אוסטין? קראו ותגלו

איליה ברבנר | מקולנד | פורסם 03/01/12 15:31:42

בכל שנה אנחנו מבטיחים לעצמנו הבטחות, אם זה בלימודים או בחיים, ומעניין לראות מה הכוכבים הגדולים, שיש להם להם בערך כל מה שהיינו יכולים לחלום עליו, מבטיחים לעצמם לעשות בשנה הבאה. כשכל פיפס שלך מדווח בעיתונות, אתה יכול לדעת בדיוק מה אתה צריך לשנות. אספנו את ההחלטות הכי מעניינות שלקחו סלבסי הוליווד בפתח שנת 2012.

קודי סימפסון

אין תמונה להתנדב מכל הלב

הזמרמרון קודי סימפסון, שכבר הוכתר לגרסה הבלונדינית, האוסטרלית והצעירה של ג'סטין ביבר (כן, זה אפשרי), רוצה לתרום השנה לזולת. "אני רוצה לעשות יותר עבודת צדקה. השנה הקרובה הולכת להיות שנה מדהימה, אז אני רוצה להיות בטוח שאני עושה כמה שיותר למען אחרים. עשיתי השנה הרבה עבודה בקמפיינים נגד אלימות, ואני רוצה להרחיב את הפעילות שלי ולעשות עוד יותר". שאפו!

ג'ו ג'ונאס

האחים ג'ונאס עסקים כרגיל | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

אח הסנדוויץ' לבית ג'ונאס, ומי שהביא לנו את הלהיט "Just in Love" מקווה להמשיך בעשייה שלו גם בשנה הבאה. "אני מקווה להמשיך במה שעשיתי עד עכשיו – לעשות מוזיקה נהדרת שאני גאה בה. ושיתאפשר לי להמשיך לעשות מוזיקה עם האחים שלי". שכל משאלותיך ייתגשמו!

קים קרדשיאן

קים קרדישיאן ללא איפור הכי יפה כמו שאת | צילום: MailOnline

השנה מבטיחה כוכבת הריאליטי להסתכל מעבר לפופיק של עצמה. "אני הולכת לתרום השנה לאנשים אחרים, ולא להיות מרוכזת כל כך בעצמי", אומרת קרדשיאן. "זו ההבטחה שלי לעצמי השנה". בלי להיות פסימיים, לנו נראה שקימי תמשיך בדיוק אותה קים – שמרוכזת בעצמה. אבל לא נורא, אנחנו אוהבים אותה ככה.

ג'ייק ט. אוסטין

אין תמונה מימין לסלינה: ג'ייק ט. אוסטין

מי ששיחק את מקס רוסו, אחיה הצעיר של סלינה גומז ב"המכשפים בוורלי פלייס", מתחיל ללכת אחריה גם בהצלחות שלו בקריירה, אז הוא לא רוצה יותר מדי שינויים. "אני רק רוצה להמשיך להתנהג טוב לאנשים סביבי ולעשות את הבחירות הנכונות", אומר כוכב דיסני בן ה-17. "כל מה שאתה עושה, חוזר אלייך בסופו של דבר!" תכלס, צודק!

קלי אוסבורן

הזמרת שעברה השנה ברבוריזציה רצינית – מייק אובר, מהפך עם אורנה דץ או איך שלא תקראו לזה, והפכה לנסיכת רוק יפה (לא כי המוזיקה שלה קשורה באיזשהו אופן לרוק, אלה רק בגלל אבאל'ה אוזי) לא מאמינה בכלל בהחלטות לשנה החדשה "כל שנה היו לי הבטחות שהבטחתי לעצמי, ואף פעם לא קיימתי אותן. 'אני לא הולכת לאכול את זה', 'אני אהיה צמחונית' – ואז טבעונית, וזה גרם לי להרגיש רע. בשבילי המטרה היא להשאר חיובית ולהתרכז בהווה ולא בעבר. אתה לא יכול לשנות מה שכבר קרה, אז תנסה לקחת מהעבר שיעור ולהפוך אותו למשהו חיובי", נשמע כמו החלטה מעולה!

ג'סיקה בייל

מישהו שומר עליה מאחור ג'סיקה, מתי כבר תלמדי עברית? | צילום: Dave Luchansky, GettyImages IL

כוכבת "סילבסטר בניו יורק" חוזרת בדיוק כמונו על אותן הבטחות מדי שנה. "אני רוצה ללמוד עוד שפה, אבל אני אומרת את זה כל שנה – אמרתי את זה כבר במשך 12 שנים", יש לנו תחושה שבשנה הבאה זה יהיה 13...

אביגייל ברסלין

אביגייל ברסלין כיף כיף כיף! | צילום: Gabriela Maj, GettyImages IL

השחקנית הצעירה עד מאוד לא נסחפת לקלישאות שחוקות. "היה לי כל כך כיף ב-2011, אז אני מקווה שהשנה יהיה לי כיף באותה מידה!", אומרת מי ששיחקה בתפקיד הילדה החמודה כמעט בכל להיטי הוליווד של השנים האחרונות. "אני גם רוצה ללמוד קלידים", היא מוסיפה. שמישהו יסדר לה אורגנית.

>> יש לכם יומולדת בקרוב? זכו במסיבת יומולדת לכ-ל הכיתה בבורגר ראנץ'!

>> ג'סטין וסלינה - יישארו ביחד?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן