makoland

אסף הרץ: "האמנתי שאני לא אפדח את עצמי יותר מדיי ברוקדים עם כוכבים"

אסף הרץ, הכוכב ההורס מ"אליפים" ומ"רוקדים עם כוכבים", והסוכן הכי חתיך בפסטיגל השנה, קיבל את השאלות שלכם ועכשיו הוא חוזר אליכם עם תשובות. איך הולך לו בחזרות של הפסטיגל? מה גרם לו להסכים להשתתף ב"רוקדים עם כוכבים"? ואיך לפני הכול הוא הפך למפורסם? כל זאת ועוד בראיון שלכם אתו

מקולנד | פורסם 20/11/12 17:12:44
אסף הרץ "המחשבה להופיע מול כל כך הרבה אנשים גורמת לי לפרפרים בבטן" | צילום: פיני סילוק

בימים אלה של חזרות מסביב לשעון הצליח אסף הרץ למצוא זמן לקרוא את השאלות שלכם, לקבל את המילים החמות והאוהבות ולהרגיש נעים בלב. קודם כל, הוא מאחל לכולכם ימים שקטים, ושמח לענות לכם, כמובן:

אדר: איך זה להשתתף בפעם הראשונה בפסטיגל?
אסף: "מרגש מאוד, זו חוויה מיוחדת במינה וההפקה הכי גדולה שהשתתפתי בה. המחשבה להופיע מול כל כך הרבה אנשים גורמת לי לפרפרים בבטן ולהתרגשות גדולה. אני שמח שניתנה לה ההזדמנות להופיע על במה כזאת ולהגשים חלום ובנוסף לעבוד עם האנשים הכי מקצועיים ומנוסים בתחום שאני עוסק בו".

שירז: מה קורה בחזרות לפסטיגל? כולם חברים? ואם לא, איזה דברים יש...?
אסף: "בחזרות עובדים מאוד קשה. זה מדהים לראות את הדרך שנאמבר עושה מכתיבת השיר, דרך למידת הנאמבר ופתאום ששים אנשים רוקדים ושרים איתך ביחד והכול מושלם. האנשים נפלאים ואני אישית מאוד התחברתי לשאר החבר'ה. כמובן שכמו בכל עבודה אינטנסיבית יש עליות וירידות. מה שהכי חשוב זה לשמור על רגליים יציבות על הקרקע".

אדר: מה אתה יותר אוהב לעשות: לרקוד או לשחק?
אסף: "אני מאוד אוהב לרקוד אבל אני שחקן, זאת האהבה הראשונה שלי. אין דבר יותר מענג מלעמוד על במה ולהיות כל דבר שאתה רוצה. זאת עבודה מאוד קשה להיות שחקן, ואני עוד צריך ללמוד הרבה ולהתפתח כל הזמן כדי להגיע לרמה שאני שואף אליה אבל זה הדבר שאני הכי אוהב".

אין תמונה עכשיו תורי להיות מי שאני!

ליאל: למה רצית להשתתף ב"רוקדים עם כוכבים"?
אסף: "כשהציעו לי להשתתף ב'רוקדים' לא ידעתי איך להגיב כל כך. בסופו של דבר, בגלל שהאמנתי שאני מסוגל לעשות זאת בהצלחה בלי לפדח את עצמי יותר מדיי, קפצתי על ההזדמנות. זאת הייתה חוויה מהטובות שעברו עליי. למדתי בה המון על עצמי ובמיוחד שאין דבר העומד בפניי הרצון וההתמדה".

אורי: איזה מוזיקה גורמת לך לרצות לרקוד? באיזה סגנון מוזיקלי אתה הכי אוהב לרקוד?
אסף: "כל מוסיקה גורמת לי להרגיש משהו מבפנים. לפעמים הרגליים רוקדות, לפעמיים הידיים,אבל המוסיקה שבאמת גורמת לי לרקוד מבפנים היא מוסיקה של תופים אפריקאים, של בלוז ושל סול".

מתן: האם אתה מתעסק גם בתיאטרון? ואם כן, לאיזה גילאים?
אסף: "בתיכון הייתי במגמת תאטרון ובלהקת 'על הבמה', שם התחלתי להופיע על במות ולשחק בתיאטרון. הלהקה הזאת שינתה לי את החיים כי ממש במקרה נכנסתי אליה, בכלל רציתי להיות שחקן כדורסל , אבל משהו באומנות הזאת סיקרן אותי ובעזרת המורים המדהימים שהיו לי הצלחתי להתפתח ולהצליח גם מחוץ ללהקה. במסגרת הלהקה הייתי שותף להצגות תיאטרון רבות ולמחזות זמר לכל הגילאים. אני בטוח שבעתיד אעשה תיאטרון כי משם באתי וזאת הייתה המטרה הראשונה, להיות שחקן תיאטרון".

 

ליזי: איך נהיית מפורסם? איך התחיל כל הפרסום שלך? ואיך הגעת לשחק ב'אליפים'?
אסף: "המורה שלי לתיאטרון, שלימים נהייתה חברה מאוד קרובה, לקחה אותי לסוכנת שלי חני שלום בסוכנות 'יולי' ומשם העניינים התגלגלו".

מאי: איך זה להיות במשפחה עם חמישה אחים ולהצליח ולהתפרסם בגיל כל כך צעיר? איך המשפחה מגיבה לכך?
אסף: "למען הסר ספק, אנחנו ששה אחים במשפחה, וההרגשה מדהימה. אין דבר שאני יותר אוהב מאחיי וממשפחתי. הידיעה שיש לי אותם כל יום מחזקת אותי וגורמת לי להיות מאושר. חוץ מי זה אל תיקחו את כל עניין הפרסום כל כך ברצינות, זה לא בריא. תעשו מה שאתם אוהבים ותאמינו בדרך ובעבודה הקשה. החברים שלי לא נותנים לי להרגיש מיוחד בגלל שאני שחקן מפורסם אלא בגלל מי שאני מתחת לפרסונה וזה הקסם".

טל: האם תהיה עונה חדשה של "אליפים"? מה יהיה בה?
אסף: "אני מאד אשמח אם תהיה עוד עונה! ימים יגידו...".

>> תובל שפיר: "אני ואליאנה? הופה ליי ליי!"

 >> כרטיסים זוגיים במתנה ל"דמדומים 4 שחר מפציע חלק 2"!

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן