makoland

מה שווה ג'סטין בלי הפוני?

ג'סטין ביבר קיצץ את הפוני שהפך אותו לאייקון. לכבוד יום הולדתו ה-17 אנחנו תוהים - האם מדובר בצעד שמעיד על התבגרות?

איליה ברבנר | מקולנד | פורסם 01/03/11 11:23:26

הפוני הנצחי של ג'סטין ביבר הפך למושג נרדף לביברמאניה, כעט, לכבוד יום הולדתו ה-17 שמתקיים היום (מזל טוב!), אחרי תספורת שהשאירה אותו בלי אחד הסמלים הכי מוכרים שלו מתחילת הדרך, לאן תמשיך הקריירה שלו? ובכלל האם השיק הבוגר יותר ישפיע על המוזיקה? האם מדובר במקרה שמשון הגיבור וכוחו של ביבר טמון בשיערו? ולמה בכלל זה מעניין אותנו כל כך? החלטנו לרדת לשורשים של כל השאלות הבוערות אלו, עם התספורת החדשה הרבה יותר קל לראות אותם.

אין תמונה התספורת החדשה

עדכון הארועים, למי שישן בזמן האחרון: הכל התחיל כשבשבוע שעבר תהה ג'סטין ביבר בעמוד הטוויטר שלו "חושב להסתפר... הממ...", תוך שעות ספורות כבר התפרסמו באתר הרכילות TMZ  תמונות של הזמיר הצעיר בלוק מקוצר ובוגר, זעקת המעריצות לא איחרה לבוא והאינטרנט הוצף בתגובות זועמות. מאז הספיק ביבר להתארח בתוכניתה של אלן דג'נרס ולמסור לה את השיער הגזום כדי שהיא תמכור אותו בebay (כל ההכנסות לצדקה כמובן). נכון להיום עומד תג המחיר של שערות הזהב של ג'סטין על 12 אלף דולר, מה שאומר שאם תעקפו את המחיר הזה, תוכלו להשיג קופסת שיער ביבר מיוחדת משלכם.

ג'סטין ביבר ג'סטין לפני התספורת | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

מאז פריצתו לתודעה העולמית שמר ביבר באדיקות על הפוני החלק שעם הזמן הפך לסימן ההיכר שלו, מעין סימן ויזואלי לשיגעון הביברמאניה המשתלט על העולם. בפריזורה הילדותית שלו אמר לנו ביבר, "אני בן 15, ואני לא מתכוון לבקש על כך סליחה..." עם הזמן שעבר, רק התחברו בעינינו הפוני והביבר לכדי ישות אחת בלי נפרדת. ונשאלת השאלה, האם התספורת החדשה יש בה בכדי להעיד על כיוון בוגר יותר במוזיקה שלו, האם הסאב-טקסט של הגזיזה הוא "אני כבר בן 17, קבלו ג'סטין חדש!" והאם יחד עם השיער ינשרו אל רצפת המספרה גם עיבוד היתר והטקסטים הבנאליים? ג'סטין ביבר עצמו מיהר להדגיש שהכיוון הבוגר הוא לגמרי הכיוון שלו, ועדכן את הטוויטר במילים "רציתי לשנות קצת, סוג של מראה בוגר יותר" ורק לזמן נותר להוכיח האם המילים הן רק מילים או שמא לקראת האלבום הבא הן גם יגובו בטקסטים.

אין תמונה הוא ניסה גם קרחת

אתם יכולים לתהות על עיתוי התספורת שמתוזמן בדיוק של שבועיים ליציאת הסרט החדש שלו "never say never”  או לאלבום הרמיקסים שייצא שלושה ימים אחריו, ולטעון כי מדובר בעוד טריק לקידום ההתעניינות ומכירת הכרטיסים - שום דבר בימים אלו אינו מקרי.

מהיום בו הפך ג'סטין ביבר לכוכב-על ו"בייבי, בייבי, בייבי" התפזם בצורה לא רצונית, אינספור חיצי ביקורת נשלחו לכיוונו של הזמיר בעל הבייבי-פייס. בצדק - או לא, הפך אחד הכוכבים האהובים של השנים האחרונות גם לאחד השנואים. יש שאומרים שהוא מייצג את כל מה שרע במוזיקה העכשווית, בדור הנוכחי ובעולם. כך שזה לא ממש מפתיע שבכל מקום קמו אנשים שהודיעו כי עידן הג'סטין נגמר ושבלי השיער שלו הוא כבר לא יצליח, אך נבואות הזעם על מפלת אימפריית הביבר לא רק נשמעות מוגזמות, אלא מדיפות ריח של קנאה.

מאז התספורת בשבוע שעבר לא נשאר אתר אינטרנט שלא עדכן אותנו במתרחש על פדחתו של הנער. מהדורות חדשות, אתרי אינטרנט ועיתונים דיווחו על השיער הנופל כאילו מדובר לכל הפחות בשלטון קדאפי. זוהי רק הוכחה נוספת לכמה חזק מחזיק אותנו הביבר, וכמו בשם אלבומו “my world”  לגמרי מדובר בעולם ששייך לג'סטין ביבר.

רוצים לקנות את השיער של ג'סטין ב-ebay?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן