makoland

אתם שאלתם - דניאל מורשת עונה

מלא גולשים שלחו שאלות לדניאל מורשת, כוכב "גאליס", והוא שמח לענות עליהן. כבר נגלה לכם שאחת התשובות היא ש... כן, תהיה עונה שנייה של "גאליס" בערוץ הילדים (בהוט) והיא הולכת לצאת בסוף השנה!

מקולנד | פורסם 19/04/12 17:00:47
דניאל מורשת גאליס שולטת - תהיה עונה 2 | צילום: יוסי צבקר

עמית שואלת – איך היה לעבוד על הסט של גאליס עם שאר השחקנים?

אהלן עמית! היה לי מאוד כיף לעבוד על  הסט של "גאליס". זו אחלה של סדרה, היא כתובה מאוד טוב בעייני כך שגם לעבוד עליה היה מאוד כיף. אנחנו סט מאוד מגובש, חברים מאוד טובים. כולם חבר'ה מאוד מקצועיים ומגניבים. אני מאוד אוהב את כולם. מחכים כבר להמשיך ולעבוד על העונה השנייה, שצפויה לצאת בסוף השנה.

שירז שואלת - האם אתה אוהב את הדמות שלך בגאליס? ולמה?

ליעם הוא אחת הדמויות שהיה לי מאוד כיף לגלם אותה עד עכשיו בטלוויזיה. ליעם מצחיק, שנון, רגיש ורבגוני. לעיתים יש לו חוסר מודעות עצמית, שמאוד חינני בעיניי. אם הוא היה קיים במציאות הייתי מת להיות החבר הכי טוב שלו.

שחף שואל - האם ליעם דומה לך בעולם האמיתי?

אני חושב שיש קווי אופי של ליעם שמשיקים לאופי שלי. שנינו רגישים לסביבה, אני נפגע מאוד מהר מאנשים כמוהו ושנינו מאוד אוהבים ליהנות מהחיים. כמה קלישאתי, כמה נכון. הייתי מת שהיה לי את האומץ שיש לו. כשיש לו מטרה הוא הולך איתה עד הסוף, וזה דבר מוערץ בעיניי.

שחר שואל – מי נתן לך את ההשראה להיות שחקן?

כשהייתי בן שלוש אמא שלי קנתה לי קלטת וידאו של "ספר הג'ונגל". קינאתי בילד ששיחק את מוגלי והשתולל על הבמה. זה היה נראה לי כיף גדול. למי שלא הבין, הילד הזה הוא תום אבני. כששיחקנו יחד ב"האי 2" סיפרתי לו את זה והוא צחק.

דניאל מורשת דניאל עונה לכם על הכול | צילום: כפיר חרבי

עמית שואלת – מאיזה גיל אתה משחק בטלוויזיה?

התפקיד הראשון שעשיתי בטלוויזיה הוא של מייקי בסדרה "האי" בערוץ הילדים, כשהייתי בן 13. זו הייתה חוויה גדולה ואזכור אותה לעד.

מי היה השחקן האהוב עליך כשהיית קטן? איזה שחקנים אתה אוהב היום?

כשהייתי קטן אהבתי מאוד את מקולי קאלקין, הילד מהסרט "שכחו אותי בבית". היום אני מאוד אוהב את מילה קוניס, ג'ייק ג'ילנהול, ג'וני דפ, אלן פייג', נטלי פורטמן, ג'ים קארי, אדריאן ברודי ועוד הרבה שלא עולים לי לראש כרגע. מהשחקנים הישראלים אני מאוד אוהב את אוולין הגואל, נטע גרטי, איתי טיראן, רמי ברוך ורועי בר נתן.

רועי שואל – אם לא היית שחקן מה היית רוצה להיות?

כרגע אני שחקן, אני לא יודע מה יהיה בעוד כמה שנים. אני לא בטוח שאמשיך להיות שחקן, למרות שכרגע אני מאוד רוצה. אני מאמין שאם לא אהיה שחקן אז אהיה פסיכולוג או מורה להיסטוריה או מורה לתולדות התיאטרון.

גאליס חברים טובים על סט הצילומים | צילום: יוסי צבקר

נועם שואל – איזה תלמיד היית? יש לך טיפים איך להיות פופולארי בכיתה?

האמת היא שאני עדיין תלמיד. בקרוב אסיים את כיתה י"ב וזה מאוד מרגש. האמת, אני תלמיד ממש טוב. במחצית האחרונה סיימתי טפו טפו עם שלוש מאיות וכל שאר הציונים מעל 90. הלימודים מאוד חשובים לי.

אין לי עצות איך להיות תלמיד פופולארי (כמו שאתה שם לב אני די חננה), אם כי אני חושב שכל אחד צריך להיות הוא עצמו ולא לנסות להיות אחר, משהו שהוא לא. אנשים אוהבים אנשים אמיתיים.

דנה שואלת – מי בגאליס החבר הכי טוב שלך במציאות? מה אתם עושים ביחד?

יש לי כמה. החבר הכי טוב שלי זה תובל שפיר, אותו אני מכיר כבר מ"החולמים". אנחנו נפגשים הרבה, בעיקר בתל אביב עם דניאל ליטמן, חבר מתקופת "החולמים". נסענו לצפון ביחד, אנחנו נוסעים לים. אפילו ישנתי אצלו השבוע כי היינו צריכים לעבוד על סצנות לצילומים.

עם דניאל גד גדלתי ברחובות ככה שהיה לנו מאוד מוזר בהתחלה כשהיינו צריכים לשחק. היינו שנינו חניכים בבימת הנוער ברחובות והוא גם למד בבית הספר שלי. היה לי ממש כיף לעבוד איתו על הסט של "גאליס".

 

>> רוצים לזכות בשעון מהמם מקולקציית דיסני של סווטש?

>> יאמי: ריקוד פיצה מטורף

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן