makoland

סלינה גומז: "בכיתי ביום הצילומים האחרון"

הערב תעלה העונה הרביעית והאחרונה של "המכשפים מוויברלי פלייס" בערוץ דיסני (בשעה 19:10). כוכבת הסדרה, סלינה גומז, הלוא היא אלכס רוסו, שאף אחד אינו עומד בקסמיה, לא בסדרה ולא בכלל, משתפת אותנו בחוויות מצילומי העונה ומספרת על האהבות שלה (כן, היא אוהבת עוד דברים חוץ מג'סטין)

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 19/12/11 13:36:22
אין תמונה מאמי, אל תבכי

"מאוד נהניתי לשחק את אלכס רוסו", מסכמת סלינה גומז את תקופת הצילומים הנפלאה של "המכשפים מוויברלי פלייס". "היא נערה מסוג שונה, מאוד אמיצה ובעלת הרבה חוצפה". העונה הרביעית והאחרונה של הסדרה תעלה הערב ותשודר מדי יום שני בשעה 19:10 בערוץ דיסני (45 ביס, 82 בהוט).

ממרומי גיל 19 חשה סלינה כי הסדרה ליוותה את תהליך ההתבגרות שלה. "כל מה שאתם רואים על המסך פחות או יותר קרה לי בחיים האמיתיים. אנשי ההפקה והשחקנים הם כמו בני המשפחה שלי. הם ראו אותי כשהייתי במיטבי וכשהייתי על הפנים. הם מאזינים לסיפורים שלי ומשתלבים בהם".

סלינה אומרת שהיא עברה שינויים דומים לאלה שידעה דמותה אלכס במהלך צילומי ארבע העונות. "אלכס היא דיי אני. הסדרה היא כמו סרט דוקומנטרי של חיי. זה כאילו התיכון שלי", היא משתעשעת.

אין תמונה מכושפים לגמרי

לא פלא אם כן שיום הצילומים האחרון של העונה היה קשה מאוד עבור סלינה. "זהו, הכול נגמר", היא חורצת. "היה מר-מתוק ביום האחרון. היה עלינו לצלם כרגיל אבל אני בכיתי. אני אדם מאוד רגיש. עדיין לכל האנשים מהסדרה יש חלק בחיי, וזה מה שהכי חשוב".

מה צפוי לנו בעונה הרביעית בכיכובה של גומז? כידוע, משפחת רוסו דומה למשפחות רבות בשכונה שבה היא מתגוררת במנהטן, אך עם הבדל אחד גדול: בני המשפחה שייכים לשושלת ארוכה של מכשפים. עלילת העונה הרביעית ממשיכה לתאר את הרפתקאות בני המשפחה, בהן אלכס משתמשת בכוחותיה בצורה לא אחראית, ג'סטין ממשיך להשקיע בלימודיו בבית הספר ומקס השובב משתמש בכוחותיו החדשים.

אז מה עוד סלינה אוהבת חוץ מאשר את חבריה המכשפים ואת ג'סטין ביבר? זה הזמן לברר איתה:

תחביב אהוב: "ללכת לספא עם אימא שלי. תמיד אנחנו מעבירות שם זמן איכות".

בילוי לילי אהוב: "לשכור ערימת סרטים, לסגור את הוילונות ולברוח לעולם הקולנועי".

בילוי יום אהוב: "בכל פעם שאני בחוף הים, אני מיד מתנתקת מכל דבר אחר. ניסיתי לגלוש אבל אני כל כך גרועה בזה!"

חברים אהובים: "טיילור סוויפט וג'סטין ביבר הם הקרובים אליי ביותר. יש לנו אותו ראש".

אין תמונה מכושפים עלייך

זמר אהוב: "קייטי פרי ושריל קול".

להקה אהובה: "וויזר".

חיות אהובות: "יש לי חמישה כלבים. אני מתגעגעת כשאני לא אתם. הם באים איתי כמעט לכל מקום".

תכונה אהובה בבן זוג: "כנות. כנות כלפי עצמו באותה מידה שהוא כנה עם האנשים שסביבו. הוא צריך להיות מסוגל לצחוק על עצמו, ולא לקחת את עצמו יותר מדיי ברצינות". שמעת ג'סטין?

אוכל אהוב: "אני אוהבת אוכל איטלקי, סיני והודי. אני אוכלת המון!".

משקה אהוב: "דיאט קולה".

 

ולסיום, סלינה תשיר לנו שיר:

 

>> פרסים חלומיים בסקר השינה הגדול

>> זכו בערכת מוצרים של "החבובות"!

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן