makoland

תמיר מהאח הגדול: "אני רוצה להיות כוכב ילדים"

אם ראיתם כבר את הסרט החדש "דגים נגד תרנגולות" יש מצב שאחד מהקולות של הדגים נשמע לכם מוכר. לא, אתם לא טועים, זהו קולו של תמיר ורדי, אחד מהדיירים בעונה האחרונה של "האח הגדול". תפסנו אותו לראיון מגניב וגילינו שאנחנו ממש רוצים להיות חברים שלו!

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 20/08/12 13:46:40
אין תמונה אילו דגים יכלו לדבר...

"אחרי האח הגדול פתאום הגיעו מלא הצעות", משחזר תמיר כשאנחנו שואלים אותו איך הוא הגיע לדבב את הסרט המצויר "דגים נגד תרנגולות". "כשהציעו לי לדבב את הסרט לא חשבתי פעמיים אם להסכים. כשהייתי ילד מאוד אהבתי סרטים מצוירים ותמיד קיוויתי שייצא לי לדבב. ממש אהבתי סדרות מצוירות כמו הקטקטים, נילס, הלב, פינוקיו. זו סגירת מעגל בשבילי".

בסרט "דגים נגד תרנגולות" יש כפי שאתם בטח מנחשים הרבה דגים והרבה תרנגולות. תמיר עושה את קולו של אחד מהדגים ששמו "מו". תיכף הוא יספר לנו על הדמות שלו, אבל לפני כן, בואו נספר לכם מה קורה בסרט:

יוליוס הוא כריש רעב שאוהב דגים. לא כאוכל אלא כחברים. בעיית הבעיות היא מה הוא יאכל כאשר יהיה רעב באמת. חבריו של יוליוס הכריש חוששים שכשהוא יהיה רעב הוא יטרוף אותם והם מביאים לו ספר שמצאו בקרקעית הים עם תמונות של תרנגולות. תוכנית מהפכנית הולכת ונרקמת: הדגים יבנו צוללת מיוחדת, מלאה במים, שתוכל להגיע ליבשה וכך יוכלו לטעום תרנגולות. מה שהם אינם יודעים הוא שביבשה ישנם גם בני אדם שנוהגים לאכול... דגים.

תמיר ורדי לגמרי ילד | צילום: ראובן שניידר

בינתיים, בני האדם גונבים כונכיות שבתוכן דגים שעדיין לא בקעו מהשונית של פאפ, חברו הטוב ביותר של יוליוס הכריש. פאפ מחליט שהוא יגיע ליבשה בכל מחיר בכדי להחזיר את אחיו ואחיותיו הקטנים לים. האם יצליחו הדגים במסעם בצוללת היבשה, לטעום תרנגולות וגם לעזור לפאפ? ובכן, תראו את הסרט ותגלו.

פעם ילד - תמיד ילד

"אני מאוד מחובר לעולם הילדים", מודה תמיר. "אני לא מתנהג כמו גבר כבד ורציני. אני חושב שאני מתנהג כמו ילד. לא פעם ראשונה שאני מרגיש את זה. תמיד החברים קראו לי 'פיטר פן'. אני ילד בהרבה דברים: בהתנהלות שלי, לפעמים בחשיבה, בדברים שאני אוהב. בבית אני יכול להיתקע מול מרקו ולא להעביר או כל סדרה מצוירת אחרת.  אני מחובר לשטויות של ילדים. האחייניות שלי מרגישות שאני אחד מהן".

אז יש מצב שנראה אותך בסרטים מצוירים נוספים, שתהיה כוכב ילדים?
"אני רוצה להיות בעולם של הילדים, אשמח להשתלב בתחום".

מה אתה יכול לספר לנו על הדמות שלך בסרט?
"אני עושה דמות של דג, קוראים לו 'מו'. זה דג שנמצא בחבורה והוא חושש וסקפטי, שזה מתאים לי. זה האופי שלי. כל הזמן מפחד וחושש. לא יודע אף פעם מה יהיה".

זו הפעם הראשונה שלך שאתה מדבב?
"כן, למרות שבאח הגדול עשיתי את שמשון, יובב, ואפילו את בלה, אבל זו בהחלט פעם ראשונה. קודם שלחו לי את הסרט המקורי באנגלית שאראה. אחר כך הגעתי לסטודיו ואמרו לי מי הדמות שלי, הראו לי אותה כמובן. תוך כדי התחלתי לקרוא טקסטים של הדמות וראיתי שאני מתחבר לטקסטים, ממש מבחינת הבעות פנים, תנועות. אם קרה משהו מפחיד, נגיד מישהו בא לאיים על הדמות, אז הלכתי לאחור וכאלה. נראה לי שבמשחק כשנכנסים לדמות זה עובד יותר טוב".

אירוע פיני סילוק תמיר ורדי ומשי ריטרבנד את תמיר לראשות ערוץ הילדים! | צילום: עודד קרני

נשמע שהלך לך טוב.
"באתי חסר ניסיון אבל אמרו שלא ציפו לכזאת מהירות של תפיסה. זו עבודה כיפית. זה משהו שלא הכרתי לפני, שהיה חדש וחווייתי מאוד".

איזה סרט מצויר אתה הכי אוהב?
"מלך האריות, הסרט המקורי באנגלית. סרט מצויר משפיע עליי כמו סרט רגיל. אם זה סרט מרגש כמו מלך האריות, אני מתרגש".

מה אתה יותר אוהב, דגים או תרנגולות?
"זו שאלה קשה. לשכן שלי היו תרנגולות. גדלתי בעמק יזרעאל. אני מרמת ישי, והן היו חמודות. מצד שני, אני אוהב את עולם הדגים כי זה מהפנט אותי, מסקרן אותי. אני יכול להסתכל שעות באקווריום ולראות איך הדגים מתנהלים. גם ב'אח הגדול' שימי הדג דיבר איתי אז אני מתורגל בלשוחח עם דגים".

לסיום, יש לך איזה טיפ טוב לקראת החזרה ללימודים?
"תבואו בכיף ללימודים וכמובן להיות ילדים טובים, להיות ממשומעים גם אם לפעמים אתם לא חושבים שזה נכון באותו רגע. להיות יותר סבלנים ומאופקים, להקשיב אחד לשני".

 

 

>> היי, מצאנו מישהי שתסדר לכם את החדר!

>> אתם חוזרים ללמוד ואנחנו מחלקים לכם ילקוט של הלו קיטי במתנה

 

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן