makoland

שון גיטלמן: "יותר מרגש אותי שיצא לי סינגל ראשון מלחזור ללימודים בשבוע הבא"

הוא רק בן 10 ועולה לכתה ה' בשבוע הבא, אבל השבוע שון גיטלמן, "בוגר בית ספר למוסיקה", כבר מוציא סינגל ראשון -"בואי לסרט" - מתוך האלבום שבדרך. בראיון מיוחד הוא מספר לנו איך היה לצלם את קליפ הבכורה שבמהלכו מתגלה שהוא מאוהב במורה שלו מהתכנית, קרן פלס, ואפילו מנשק אותה

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 21/08/12 12:20:31 

היה זה רק עניין של זמן קצרצר עד ששון גיטלמן יתחיל לעבוד במרץ על אלבום הבכורה שלו. אחרי שהספיק לככב בעונה הראשונה של "בית הספר למוסיקה", להעביר פינת ביקורת שבועית בערוץ 24, לדבב דמויות מצוירות, להצטלם לסדרות ולשעשע אותנו בפרסומת למזגנים, הוא גם מצליח לעשות מה שהוא הכי אוהב - מוזיקה. אפילו מוזיקה מקורית משלו. וכן, הוא רק ילד בן 10 שעולה בשבוע הבא לכתה ה'. 

אתמול חגג שון את יציאת קליפ הבכורה שלו, "בואי לסרט". בשיר הוא מספר על מישהי שבה הוא מאוהב בטירוף ובסוף פוגש את קרן פלס, שהיתה ה"מורה" שלו בתוכנית "בית ספר למוסיקה". בשיאו של המפגש הוא אפילו מנשק את המורה!

-שון, מזל טוב על הסינגל הראשון. מ-1 עד 10, כמה אתה מתרגש?
"אני מתרגש עד הגג! כלומר, עד עשר. אני מזמזם את השיר כל הזמן, לא משנה איפה אני נמצא, חושב על מה יגידו ואיך יגיבו. בקיצור, אני מאושר וחושש ביחד. כל הרגשות מתערבבים".

-את האמת, ממה אתה יותר מתרגש – מהחזרה ללימודים או מיציאת הסינגל?
"אני מתרגש משניהם, אבל סינגל יש פעם בתקופה ובית ספר זה מגיל 6 עד 18, כלומר יש כל הזמן בית ספר. אז יוצא שיותר מרגש אותי שיצא לי סינגל ראשון מלחזור ללימודים בשבוע הבא".

קרן אהובתי

שון גיטלמן בקליפ עם קרן פלס "התגעגעתי אליה מאוד!"

-איך היה לצלם את הקליפ ביחד עם המורה קרן פלס?
"החוויה הייתה עשר! וגם זו פעם ראשונה שלי שאני מוציא סינגל. היה כיף להיות עם קרן וזו היתה הרגשה של דז'ה-וו. היא הייתה מקסימה ושמחה והתרגשה ביחד איתי. אני הפגנתי רגישות וסבלנות כלפיה מפני שהיא הייתה בחודש האחרון של ההריון שלה. אחרי 'בית ספר למוסיקה' כמעט ולא התראינו והתגעגעתי אליה מאוד! לכן הצילומים היו מפגש מרגש לשנינו".

-יש הרבה ילדים שרוצים להיות זמרים, כשהם יהיו גדולים. אבל אתה כבר זמר בעצם! אז מה אתה רוצה להיות, כשתהיה גדול?
"קודם כל, אני זמר מתחיל והדרך עוד ארוכה מספיק. בכל אופן, לשיר אני לא אפסיק לעולם. סך הכל אני מתעניין בהרבה תחומים, בעיקר בתחום הרפואה ויש לי את כל הזמן לחשוב על זה".
 
-איך החיים שלך השתנו אחרי "בית ספר למוסיקה"?
"החיים שלי השתנו מאוד וגם התבגרתי בשנה האחרונה. פגשתי, הכרתי ועבדתי עם אנשים נפלאים ומעניינים: אמנים, מפיקים ובימאים. למדתי המון על שירה ומשחק, צברתי ניסיון. בחוץ אנשים רוצים יותר להתקרב אליי, לדבר איתי ושואלים הרבה מאוד שאלות. אני משתדל לענות לכולם, אבל לפעמים זה לא קל".
 
-מה עשית בחופש הגדול? היה לך חופש בכלל?
"וואו!!! השנה דווקא עשיתי בחופש הרבה דברים מגניבים. הלכתי לקייטנת גלישה בים, למדתי על ספורט ימי והתחזקתי גם פיזית וגם נפשית. ים זה דבר כיפי ומסוכן יחד. זה מלמד יותר על מודעות העצמית וסביבתית. הכרתי ילדים חדשים שגם הם אוהבים ים וגלישת גלים. גם הלכתי לטיולים עם משפחתי וחבריי. טיילנו בצפון, בבריכת המשושים, בירושלים בעיר דוד ולפעמים סתם בפארק, על האש או סרט. בין לבין הגשתי פינה שבועית שלי בערוץ 24, בתכנית 'כוכב בצהריים', אז עכשיו אני יודע הכול על עונת העשור של 'כוכב נולד'".

אוהב שקוראים לי ילד פלא

אין תמונה שלום כיתה ה'

-אתה מוכן לשנת הלימודים החדשה?
"אני עולה לכיתה ה'. יהיה קשה יותר אבל נפשית אני מוכן. אני מאחל לעצמי לקבל ציונים גבוהים, להצליח ולהסתדר עם חבריי לכיתה, שזאת משימה בפני עצמה".
 
-שמענו שאתה הולך להשתתף גם בעונה הקרובה של הפיג'מות בתפקיד קבוע.
"הצילומים טרם התחילו ואשמח לספר כשזה יקרה. את התפקיד אני יודע, אני מגלם שלישיית אחים ויהיה מעניין. את השחקנים הספקתי להכיר במפגשים אחרים והם אנשים טובים".

-איך אתה הולך לשלב בשנה הקרובה בין הלימודים למוזיקה ולמשחק? מתי אתה מכין שיעורים?
"יש לי זיכרון מצוין אז אני זוכר את הכל מהשיעורים בבית ספר ועושה חזרה קטנה ותירגול בבית, אז זה משאיר לי זמן לדברים אחרים. אני טיפוס שצריך להיות עסוק כל הזמן, עד שאני מגיע למיטה לישון. כמובן שיש מקצועות שאני פחות אוהב וכאן נכנסות לתמונה אמא והמורה לעזרה".

-אתה אוהב שקוראים לך ילד פלא?
"כן אני אוהב, רק שאני לא מבין מה הפלא. אני רגיל לעצמי אז אני מרגיש כילד רגיל. אני רואה הרבה ילדים מוכשרים ויש לי חבר שהוא גאון מתמטי. הוא עולה לכיתה ג' ויודע מה זה טרינום, משוואות בחזקות, פותר שורשים ועוד. קוראים לו אריאל. אחותי, קים, היא בת 7 והיא מאוד מוכשרת וטובה בכל ענף ספורט אפשרי! היא ספורטאית מושבעת!".

>> שון גיטלמן מופיע גם בכוכב נולד

>> צפו בשון גיטלמן מדבב סדרה מצוירת

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן