makoland

יאמי או יאקי: הנשיקות הראשונות של הסלבס

כולנו מחכים לנשיקה הראשונה שלנו, ומקווים שהיא תהיה קסומה בדיוק כמו בסרטים. אלא מסתבר שדווקא בהוליווד רבים מהכוכבים עדיין מתאוששים מהטראומה של נשיקה ראשונה. אולי לא כדאי שתנסו את זה בבית

מקולנד | פורסם 23/11/10 17:16:44
זאק אפרון זאק אפרון | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

הרבה אנשים אומרים שכשהם חוו את הנשיקה הראשונה, הם הרגישו פרפרים מתרוצצים להם בבטן, שהלב שלהם דפק כל כך מהר ושהם חשבו שהוא הולך להתפוצץ. אז זהו, כנראה שבהוליווד זה אחרת. בקיצור, חכו שתשמעו את כוכבי הוליווד מספרים על הנשיקות הראשונות שלהם. הנה זה בא.

זאק אפרון

וונסה היוג'ס ממש לא הייתה הנשיקה הראשונה של זאק אפרון. למעשה זאק היה מאוד צעיר - בכיתה ה' - כשהוא התנשק בפעם הראשונה. "היינו בבית שבנינו על עץ", הוא משחזר, "שיחקנו אמת או חובה, אבל מהר מאוד המשחק הפך למשחק אחר, לא משנה על מי הבקבוק הצביע היה צריך לנשק אותו, הייתי הבן היחיד והיו מלא בנות, הייתי די שמח". כן, זאקי, אנחנו בטוחים שהיית.

אשלי סימפסון

אשלי סימפסון אשלי סימפסון | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

נשיקה ראשונה היא לא הדבר הכי כיפי כשההורים שלך בסביבה, אבל זה מה שקרה לאשלי סימפסון. "הייתי בערך בת ארבע עשרה. כן, ארבע עשרה, והייתי בטיול. אחרי הנשיקה הפנים שלי נהיו אדומות, הייתי צריכה לחזור לאוטובוס וכל זה קרה כשההורים של שנינו היו על האוטובוס. זה היה די מצחיק. וכולם מלמלו: 'מה קרה, מה עשיתם עכשיו?'".

ג'סטין ביבר

ג'סטין ביבר ג'סטין ביבר | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

האמת שלא היינו בטוחים שג'סטין ביבר גדול מספיק כדי שתהיה לו נשיקה ראשונה, אבל מסתבר שכן: "הנשיקה הראשונה שלי הייתה חוויה שאני לעולם לא אשכח, זה היה במסיבה של בית הספר וזה היה קסום", אומר ביבר. מי מכן הייתה רוצה להיות איתו שם בנשף בית ספר? הלו הלו, בנות, לא כולן יחד.

ג'סיקה אלבה

ג'סיקה אלבה ג'סיקה אלבה | צילום: John Parra, GettyImages IL

הנשיקה הראשונה של ג'סיקה אלבה הייתה הכל חוץ ממושלמת: "הייתי בת 12 והייתי צריכה לנשק איזה בחור, הוא היה ממש מגעיל ואף פעם לא צחצח שיניים", היא מתוודה על החוויה המזוויעה. איכס! בואו רק נקווה שזה היה בשביל תפקיד בסרט ושאנחנו לא נזכה בנשיקה כזאת.

ליסה קודרו

ליסה קודרו ליסה קודרו | צילום: David Livingston, GettyImages IL

הנשיקה הראשונה של פיבי מ"חברים" הייתה סוג של הגשמת פנטזיה: "הנשיקה הראשונה שלי הייתה במסיבת יומולדת 16 של חברה טובה שלי, התנשקתי עם הבחור הכי מדהים בתיכון, זה שכולן פינטזו עליו, כל כך התרגשתי שבכיתי, אבל הוא לא ידע שבכיתי בגלל שהיה ממש חשוך". ואנחנו אומרים, סחטיין עלייך שזכית לנשק את האביר שלך, ומסתבר שלפעמים אכן עדיף להשאיר את האורות מכובים.

ליאונרדו דיקפריו

ליאונרדו דיקפריו ליאונרדו די קפריו | צילום: Franco Origlia, GettyImages IL

הנשיקה הראשונה של ליאו הייתה רחוקה מלהיות עם בר רפאלי המושלמת, למעשה היא הייתה די על הקצה השני של הסקאלה: "זה היה הדבר הכי מגעיל שעשיתי בחיים. הילדה שהתנשקתי איתה העבירה לי בערך קילו של רוק לתוך הפה, כשהלכתי ממנה הייתי צריך לירוק הכל החוצה". מה אתה מתבכיין ליאו? עכשיו יש לך את הבחורה המושלמת, חצוף.

מריו לופז ופרגי

מריו לופז ופרגי מריו לופז ופרגי | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

אל תקנאו יותר מדי אבל הנשיקה הראשונה של פרגי מה"בלק אייז פייז" הייתה עם מריו לופז: "אני מאוד גאה בנשיקה הראשונה שלי, זו הייתה פרגי", מתרברב לופז. "היא אומרת שלא הייתה לשון ושהייתי "חלקלק" בגלל שהבאתי לה בושם מתנה, אבל היא נשארה מתוקה בדיוק כמו שהיא הייתה כשהיינו ילדים".

בראד פיט

brad pitt בראד פיט | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

חווית הנשיקה הראשונה של בראד פיט היא אחת ההזויות: "הייתי בכיתה ד', קבענו להפגש בחניה מאחורי הבית שלה ולהתנשק, זה היה כמו פגישה עסקית, ניגשתי אליה וישר נישקתי אותה ואז ברחתי הביתה בריצה". בראד, זו ממש לא הדרך הכי מומלצת להתנשק בפעם הראשונה.

סלינה גומז

סלינה גומז סלינה גומז | צילום: Carlos Alvarez, GettyImages IL

לסלינה גומז הייתה את הנשיקה הראשונה שכולנו היינו מתים שתהיה לנו: "עשיתי פיקניק על חוף הים עם בחור שהייתי דלוקה עליו, אור הפנסים שעל העצים האיר עלינו, עשינו טיול קטן על החוף ואז רקדנו סלואו. אבל חכו, זה עוד משתפר בזמן שרקדנו, אני והבחור התנשקנו את הנשיקה הראשונה שלנו". תזמינו אמבולנס, אנחנו ירוקים פה מקנאה.

>> בואו להציץ לבתים של המפורסמים

>>כנסו לראות את הקליפ המצחיק

 

 

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן