makoland

תובל שפיר: "אני ואליאנה? הופה ליי ליי!"

תובל שפיר, הכוכב של "גאליס", הזוכה הגדול של הפסטיגל בשנה שעברה והמשתתף האמיץ ביותר בפסטיגל השנה, קיבל את השאלות שלכם ועכשיו הוא עונה לכם על הכול. מה הוא ישיר במופע בחנוכה? איך הוא מתאקלם בצבא? מה הולך להיות בעונה השלישית של "גאליס"? האם הוא ישחק גם "בחצויה"? וכמובן, האם יש לו חברה וזו במקרה אליאנה? קראו ותגלו

מקולנד | פורסם 06/11/12 14:28:15
תובל שפיר "זה אתגר להופיע בלי אליאנה" | צילום: איקי מיימון

תובל שפיר שמח לשמוע שאתם אוהבים אותו כל כך ומסר נשיקות בחזרה. תפסנו אותו בדיוק ביציאה מהבסיס בדרך לחזרות של הפסטיגל והוא ענה מכל הלב על כל השאלות שלכם:

שחר: בפעם הראשונה שהגעת לחזרות בפסטיגל, בשנה שעברה, איך הרגשת? האם השנה יש שינוי בתחושה?
תובל: "הייתי יותר מבוהל בשנה שעברה. מדובר במופע גרנדיוזי, משהו מפוצץ. באתי עם תהיות וחששות ובסופו של דבר נהניתי מאוד מהחוויה, אז אני משחזר אותה השנה. חיכיתי לזה בקוצר רוח ואפילו באתי מוכן יותר. אני מתמודד יותר טוב עם עומס החזרות, עם הבמה הגדולה. אני מכיר יותר ויודע לקראת מה אני הולך. בשלב הזה אנחנו עדיין מקליטים את השירים, עובדים על דמויות, לומדים ריקודים, ובשבועיים האחרונים לקראת הסוף כבר מעלים הילוך וכל היום חזרות בחיפה ובתל אביב".

קורן: איזה שיר מהפסטיגל יותר אהבת - את הביצוע עם אליאנה המהממת או את השיר שלך השנה?
תובל: "האמת שאת השיר השנה אני כתבתי והלחנתי ביחד עם ליבי. זה מרגש לשיר משהו מקורי שלך על במה כזו גדולה מול המון אנשים. מצד שני, בשנה שעברה הרגשתי יותר בטוח לצד אליאנה, כיף להיות לצד מי שאתה מכיר. ובכל זאת, זה אתגר להופיע לבד, מחכה לזה".

תובל שפיר תובל שפיר קצת יותר צעיר וסופר חמוד | יח``צ: אריק סולטן, יחסי ציבור

גילי: האם אתה אמיץ בדיוק כמו "אקס בוי"?
תובל: "אני משתדל, אומץ זו תכונה שחשובה לי. בעיסוק במוזיקה אני כותב על זה הרבה. השיר מדבר על זה, הוא 'הזמן לקפוץ' – כלומר, הזמן לעשות את הדבר שאתה מפחד, כמו לעלות על רכבת הרים, שזה מפחיד מאוד בהתחלה אבל מהפעם השנייה והשלישית זה נהיה יותר כיף. אחיות הקטנות שלי היו עולות בשנייה ואני הייתי יושב למטה ומתבאס שאני לא עולה, משקשק אפילו".

מאי: מה הקטעים הכי מצחיקים שקורים לך בחזרות?
תובל: "האמת שכל התעלולים והחוויות קורים בזמן ההופעות כשכבר מריצים את הצגה ובטוחים בה. לפעמים יוצאים דברים מצחיקים, תקלות שהופכות לבדיחות. בשנה שעברה, אליאנה הכניסה אותי לתוך לוקר אז ליבי ועודד היו מכינים לי פתקים וציורים בזמן שאני נעול. פעם אחת הם חיכו לי בפנים, מתחו אותי. התפוצצתי מצחוק. הקטע שזה אף פעם לא מפריע למהלך ההצגה עצמה. לא ראו את זה".

אדר: איך אתה מסתדר להיות גם בצבא, גם בפסטיגל, וגם בחזרות של "גאליס"?
תובל: "באמת בהתחלה היה לי קשה, נכנסתי לסחרחורת. מדובר בהמון התחלות חדשות ובהמון מסגרות במקביל, התגייסתי רק לפני שלושה חודשים. הצבא מאוד מתחשב, עוזר מאוד, קשוב כשיש צילומים, לא עושים בעיות. אני משרת במדור הפקות בחיל חינוך. כרגע אנחנו עובדים על הצגה שיוצאת החוצה כדי להגיע לתיכונים, לאנשים לפני הצבא ולהעלות להם דילמות של גיוס. מין מערכונים קצרים. לגבי 'גאליס', נגמרו עכשיו הצילומים של הסשן הראשון ומתחילים את השני אחרי הפסטיגל, כך שאיכשהו אני מסתדר עם הכול. אגב, אנחנו כמה שחקנים שמשרתים ביחד ביחידה, דניאל מורשת וגם עומר דרור מ'אליפים' ביחד איתי".

מאיוש: תובל מאיזה גיל התחלת לשחק וללמוד טקסטים כל כך טוב? דרך אגב איזה חמוד אתה ב'סבא טוביה' -  בן כמה אתה שם ?
תובל: "וואו, ב'סבא טוביה' הראשון הייתי בן שמונה. מגיל צעיר מאוד אני בעניינים. כבר לא זוכר ממתי בדיוק. בגיל עשר התחלתי לדבב, אבל כבר לפני זה השתתפתי בקלטות ילדים והלכתי לחוגי תיאטרון. הכול התחיל מחוג תיאטרון אחרי בית ספר".

שירז: מה הולך להיות לנו איתך השנה?
תובל: "כרגע יש דיי והותר -  הפסטיגל וגאליס והצבא. אם יהיו עוד דברים אני אשמח ובטוח שגם ישמעו על זה".

ליזי: תהיה עונה שלישית ל"גאליס"? ואם כן, יהיה בה משהו שונה מהרגיל? משהו יותר מעניין מאשר בעונות הקודמות?
תובל: "לגבי העונה שצילמנו היא מדהימה וחיסלתי את התסריטים של 26 הפרקים הראשונים תוך יום. יהיה סיפור הרפתקאות ברמה מעל כל מה שהיה. מצפה לצופים חוויה חדשה. יהיו שחקנים חדשים, שחקני חיזוק: מאור שוייצר, אור בן מלך, גאיה טראוב ושני אטיאס".

נופר: האם אתה הולך לשחק ב"חצויה" בתפקיד אורח?
תובל: "זה לא נכון. זו הייתה שמועה".

טל: האם אתה ואליאנה באמת חברים במציאות?
תובל: "הופה ליי ליי! התגובה היא לא. חברים טובים".

שירה: האם יש לך חברה?
תובל: "לא, אין לי".

  תובל ואליאנה תובל ואליאנה בצילומים של כוכבי הפסטיגל בערוץ הילדים | צילום: יונתן ידובסקי

 
קראו עוד על ספיי פסטיגל במקולנד:

>> ראיון מוזיקלי עם כוכבי הפסטיגל

>> אודי ואביעד: "אבא לקח אותנו לפסטיגל כדי לגנוב פופקורן"

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן