makoland

יותם ויסמין עולים כיתה ביחד

יותם קושניר ויסמין עיון, שמוכרים לכם יותר כרוני ואילנה, חזרו בתחילת השבוע לערוץ הילדים בעונה החדשה של “אליפים”. אז מה ישתנה בעונה החדשה, אילו חוויות הם זוכרים מסט הצילומים, והאם הם היו רוצים ללמוד ב”גנות”? כל התשובות בכתבה!

מאיה בניטה | | פורסם 19/01/12 10:55:16
אין תמונה הם היו האוהבים הצעירים

הם לומדים בבית ספר חקלאי, הרחק מההורים ומהבית, מתמודדים עם קשיים ותהפוכות, מכירים חברים חדשים ומתאהבים. אלה התלמידים של פנימיית “גנות" שכולנו נקשרנו והתחברנו אליהם במשך עונה שלמה. ועכשיו הסדרה “אליפים", המבוססת על ספרה של אסתר שטרייט וורצל, חזרה בעונה חדשה!

הפעם האליפים (כינוי לתלמידי כיתה ט' שנמצאים בשנתם הראשונה בפנימייה), הם כבר “בטיחים" - תלמידי כיתה י', הם מגובשים ומרגישים ותיקים בפנימייה המיוחדת. תפסנו לשיחה את יותם קושניר, שמגלם את רוני, ואת יסמין עיון, שמגלמת את אילנה, כדי שיספרו לנו על הסדרה שהפכה ללהיט גדול.

אז תגידו, מה מחכה לנו בעונה החדשה?
יותם: "בעונה הזאת יהיו הרבה מתח ואקשן והיפוכי תפקידים. תהיה הרבה יותר רומנטיקה מבעונה הקודמת".

ומה לגבי הדמות שלך?
יותם: "רוני יעבור שינוי בעקבות אירועים שיחווה. הערכים שלו יתערערו, והוא יסטה מהדרך שאנחנו רגילים לראות אותו הולך בה. בעונה הראשונה הזדהיתי מאוד עם רוני, אבל בעונה הזאת, כשהוא נעשה הרע של הסיפור, אני מזדהה איתו הרבה פחות".

אין תמונה רוני ואילנה לנצח

יסמין: "זו הולכת להיות עונה משוגעת קצת יותר מהעונה הקודמת, אקסטרימית יותר. לקחו את העונה הזאת צעד אחד קדימה. יש בה הרבה אקשן, אהבות וכל מה שכולנו עוברים. הדמויות מתפתחות, והדמות של אילנה תהפוך למחוספסת וקשוחה יותר. היא עומדת על שלה, ואני מתחברת לכך, וגם לערכים של האהבה והעזרה שבהם היא מאמינה. הכנסתי לדמות של אילנה הרבה ממני, ולכן יש בינינו קווי דמיון".

החבר'ה החדשים

בעונה החדשה מצטרפים לסדרה שלושה שחקנים חדשים: נועה פרידמן מהסדרה "פלפלים צהובים", שמגלמת את קטי, יהלי סער, שמגלם את ברמן, ואינה בקלמן, הזכורה לנו מ"הישרדות", שמגלמת את שירי. יותם ויסמין מספרים שהם התחברו לשחקנים: "הם מקסימים ואנחנו מסתדרים איתם מצוין. בהתחלה הצילומים שלהם היו בנפרד משלנו, אבל בהמשך, כשהתחלנו לצלם יחד, התחברנו מיד. בכלל, אנחנו חברים של כל שאר השחקנים, ולפעמים כשאנחנו לא בצילומים אנחנו נפגשים ומבלים".

אליפים עונה 2 חברים חדשים | צילום: עודד קרניספרו על חוויה מצחיקה שקרתה לכם במהלך הצילומים.
יסמין: "בעונה החדשה יש סצינה שבה אני רצה עם עוד דמות, ואני אמורה להשתטח על הרצפה כי אני בעצם מתעוררת מחלום. במהלך הצילומים נפלתי הרבה והתמלאתי בבוץ. זה נשמע כואב, אבל זה היה מצחיק".
יותם: "בעונה שעברה היינו צריכים לעבור מין טקס כזה שבו גילחו לנו את הראש. הגילוח אמור היה להיות אגרסיבי מאוד כך שחצי ראש יהיה חלק ובחצי השני יישאר שיער. גולחתי כך לפני סוף השבוע, ובמשך כל שישי-שבת הייתי צריך להסתובב ברחוב בתספורת מוזרה ביותר".

מאז העונה הראשונה אתם נתקלים בהרבה מעריצים?
יותם: "כן, וזה נחמד מאוד. אני מקבל הרבה תגובות מאנשים על כך שהם אוהבים את הסדרה ומחכים כבר לעונה הבאה. זה כיף גדול".
יסמין: "אם אני מסתובבת במקום הומה ילדים אני נתקלת בהרבה מעריצים של הסדרה, שמפרגנים מאוד לסדרה ולדמויות. האהבה הזאת לא מובנת מאליה".

רוני ואילנה יפים ביחד | צילום: מעריב לילדים

בית ספר לחיים

אסתר שטרייט וורצל, הסופרת שכתבה את "אליפים", הייתה מורה בבית ספר תיכון חקלאי בשם "כנות", שפנימיית "גנות" מבוססת למעשה עליו. בפנימיית "גנות" התלמידים הם כמו משפחה אחת גדולה, והם מתחנכים על ערכים של טבע וסביבה.

בדקנו אם יותם ויסמין היו רוצים ללמוד בבית ספר שדומה ל"גנות".
יסמין: "בהחלט כן. אנחנו תמיד מדברים על זה בצילומים. יש בפנימייה אווירה שונה, וכיף שם. יש הרגשה נעימה מאוד, ויש טבע, שזה משהו שמושך אותי מאוד בתור מישהי שלמדה בעיר".
יותם: "אני לא יודע אם הייתי יכול לעזוב את הבית. אני טיפוס ביתי ומשפחתי מאוד, ובפנימייה גרים הרחק מהמשפחה. למרות זאת הערכים והפעילויות שיש בבית הספר מדברים אליי מאוד".

העונה החדשה של הסדרה "אליפים" משודרת בימים א'-ה' בשעה 14:35 בערוץ הילדים ב-yes

>> כתבות נוספות של "מעריב לילדים" תוכלו לקרוא בגיליון השבוע. רוצים להצטרף לחודש היכרות?

>> היה שמייח עם האליפים

>> יש לכם יומולדת בקרוב? אולי תזכו במסיבה לכ-ל הכיתה בבורגר ראנץ'!

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן