makoland

ראיון סתאאאמי עם עודד פז

בערוץ הילדים עלתה תוכנית מתיחות חדשה בשם “סתאאאם” שבה ילדים מותחים אנשים ומפורסמים בעזרתם של עודד פז, טל מוסרי, דנה פרידר ויגאל שילון. שלחנו את תומס לראיין את עודד פז וזה מה שיצא...

תומס קרוקודילוביץ' | מעריב לילדים | פורסם 10/05/12 08:00
סתאם לא יפה לעבוד על אנשים | צילום: יוסי צבקר

כשגיליתי שבערוץ הילדים עלתה תוכנית מתיחות חדשה בשם “סתאאאם" התרגזתי נורא! קודם כל, הם גנבו לי את הרעיון! ודבר שני, איך אני לא משתתף בתוכנית הזאת? אבל אז חשבתי לרגע ונרגעתי. הם בטח לא רוצים שאני אגנוב את כל הפוקוס מהילדים, אחרי הכל אני מתחן ידוע ומנוסה, ואין ספק שהייתי נהיה ברגע כוכב התוכנית. אז ביקשתי לראיין את עודד פז, שעוזר לילדים במתיחות, ולא תאמינו איזה דברים גיליתי...

היי עודד, על מה התכנית?
"בתוכנית ישנן מספר פינות. יש קליפ ותחרות עם המון פספוסים מצחיקים שצולמו על ידי אנשים בבתיהם. יש לנו מתיחות טלפוניות, וציפור קטנה לחשה לי שגם אתה חוטא במתיחות כאלה. וגם אנחנו מותחים המון חברים מוכרים שלנו כמו תובל שפיר, עמית פרקש, הדוד חיים ועוד רבים וטובים. יש עוד דברים תומס אבל אני אישית מעדיף שאתה והקוראים תצפו...".

סתאם עודד פז ויגאל שילון | צילום: יוסי צבקר

איך אני לא חשבתי לעבוד על תובל שפיר! אז איך בעצם אתה בוחר למי להתקשר ועל מי לעבוד?
"חשוב לציין שאת כל המתיחות בתוכנית עושים ילדים ואנחנו ה'מבוגרים האחראים' נמצאים לצדם כדי לעזור להם אם יזדקקו. בכל תוכנית בעצם יש תחרות בין שני ילדים, וטל מוסרי ואני עוזרים להם. שני הילדים מתקשרים לבעל מקצוע והמטרה היא להחזיק אותו על הקו זמן רב ככל האפשר.

לדוגמה: נוי המקסימה התקשרה לשרברב וסיפרה לו שהיא אצל חבר שלה והם לומדים יחד למבחן, ואז היא הלכה שנייה לשירותים וכשהיא הורידה את המים הייתה הצפה בניאגרה. היא התחננה שיעזור לה דרך הטלפון לתקן את הבעיה. האינסטלטור לא הבין מאיפה היא נחתה עליו...".

חשוב להתמתח לפני כל מתיחה


רגע, אני ר
ושם, הצפה בשירותים... זה חומר טוב! מי ממציא את הרעיונות למתיחות?
"יש לנו צוות של 42 אנשים שיושב באירלנד וחושב על רעיונות למתיחות. סתאאאאאאאאאם עבדתי עליך, את התוכנית יצר אמן המתיחות של ישראל, יגאל שילון. הוא והצוות שלו יושבים והוגים את כל הרעיונות".

דנה פרידר ועודד פז לפרויקט תעביר את זה הלאה מתים למתוח אתכם בחזרה | צילום: עודד קרני

הא! ידעתי מהרגע הראשון שאתה מותח אותי! אין בכלל מקום כזה "אירלנד". תגיד, קרה שמתיחה לא הצליחה לכם?
"לפעמים מתיחה לא הולכת בדיוק כמו שתכננו, ולפעמים הנמתחים טוענים שהם ידעו. אבל נראה לי שהם מנסים לעבוד עלינו בחזרה - כי כמו שתראו ב'סתאאאם' תפסנו את כולם לא מוכנים בכלל".

כן, כן, אני מבין מה אתה אומר. יש לי שאלה חשובה: איך אתה מצליח לא לצחוק באמצע המתיחה?
"לי מותר לצחוק במתיחות כי אני לא נמצא ליד הנמתחים, אלא בחדר הבקרה למעלה עוזר למותחים. אני מדבר אליהם דרך האוזנייה שמחוברת לאוזן שלהם. דנה פרידר וחבורת הילדים המופלאים שלנו הם המותחים הראשיים והם כל כך טובים בזה שגם אם יצא שהם צוחקים, הם כבר ימציאו סיבה מספיק טובה לצחוק". 

תגיד, באיזו מתיחה אתה הכי גאה?
"אני מרוצה מאוד מכל המתיחות שעשינו, זאת הייתה טבילת אש מיוחדת מאוד. אבל אני חושב שהמתיחה שאני מרגיש שהייתה קשה מאוד לביצוע אך הצליחה בגדול היא המתיחה של אנה ארונוב, שבה דנה נתקעה עם האוטו ולא הגיעה ל'כוכבים של דנה', התוכנית החדשה שלה (זאת לא תוכנית אמיתית, זאת תוכנית ב'סתאאאם'), ואנה הייתה צריכה להחליף אותה בשידור חי".

אתה מותח אנשים גם מחוץ לתוכנית?
"בוודאי שכן, גם עכשיו אני מותח אותך. אתה יודע שאני לא באמת עודד פז ואתה לא באמת תנין. סתאאאאאם".

 

>> התוכנית "סתאאאם" משודרת בימי א' בשעה 19:10 בערוץ הילדים.

>> את הראיון המלא וכתבות נוספות של "מעריב לילדים" תוכלו לקרוא בגיליון השבוע. רוצים להצטרף לחודש היכרות?

>> רוצים לזכות בספרייה מעץ מלא לכבוד שבוע הספר המתקרב? כנסו כנסו!

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן