makoland

משולש רומנטי בין הראל סקעת, רוני דואני ורוני דלומי

הולך להיות חם מאוד על הבמות בחנוכה הקרוב, ולא רק בגלל האש והנרות! במחזמר "פיטר פן" יככבו הראל סקעת (הילד הנצחי), רוני דלומי (וונדי) ורוני דואני (טינקרבל). בין שתי הרוניות יתנהל קרב צמוד על לבו של סקעת, וזה עוד יקרה בין שמים וארץ. ביררנו קצת יותר פרטים על הרומן המשולש שהולך להעיף אותנו עם לא אחרת מאשר רוני דואני!

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 06/10/12 16:51:43

  אין תמונה רוני, הראל ורוני: רומן מהאגדות!

הילד הנצחי, הראל סקעת, יככב בתפקיד הראשי של המחזמר "פיטר פן" - הפקת חנוכה שתגרום לכם לעוף ביחד אתו וביחד עם רוני דלומי (וונדי) ורוני דואני (טינקרבל). פיטר פן, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה, חוזר אל הבמה בגרסה חדשה, קצבית ומעודכנת, שתישא בעזרת אבק פיות את הילדים הצעירים והמבוגרים אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים. 

בעזרת קסם התיאטרון, תפאורה קסומה, תלבושות מרהיבות ומוסיקה מקורית, עתידים הצופים לצאת מהמציאות הגשומה של לונדון אל ארץ "לעולם לא". מה שהכי יעיף אותם הוא ללא ספק המשולש הרומנטי בין סקעת ושתי הרוניות. אחת מהן נידבה לנו קצת יותר פרטים על הרומן:

"אני עושה את טינקרבל שכולם מכירים כי היא קיבלה לאחרונה סרט", מספרת דואני. "אני אישה קטנה שמנהלת את הכל. אני הצמודה של פיטר פן, תמיד נמצאת לו על הכתף".

אז נראה אותך על הכתף של סקעת בהצגה?
"קצת בעייתי להיות ארבע פעמים ביום על הכתף שלו. אבל אני מקבלת שיעורי קרקס במסגרת החזרות, וכולנו ממש עפים באוויר עם חבלים על הבמה. מלמדים אותנו את כל טכניקות הקרקס הקיימות. אני מתלווה לפיטר פן כשהוא פוגש לראשונה את וונדי".

הופה, איך עובר המפגש?
"זהו, שביני לבין פיטר פן יש יחסים של אחים, אבל האמת? אני מאוהבת בפיטר פן, והולך להיות משולש רומנטי. הילד הנצחי הזה משגע אותנו הבנות. טינקרבל היא פיה קטנה שלא יודעת להסתיר את הרגשות שלה, לכן היא ישירה מאוד".

ואת, בתור רוני, חושבת שאת דומה לה?
"יש לי טאקט, בואי נתחיל מזה. אז בקטע הזה אני לא כמוה, אבל אני כן מתחברת לכך שאני פועלת דרך הבטן ואני מזל דגים - הכול מתנהל אצלי לפי אינטואציה ואני מודית, ישר מתעצבנת כשמשהו לא הולך לי".

אין תמונה "בעייתי להיות ארבע פעמים ביום על הכתף של סקעת"

בכל מבוגר מסתתר ילד – איזה הרגלים נשארו אתך מאז הילדות?
"הפזרנות שלי, שזה אומר נעליים בכניסה, תיק שני סנטימטרים אחר כך, המעיל על התיק. גם היום, כשאני גרה עם בעלי, הוא יכול לראות מה לבשתי היום ולאיזה נקודה ראשונה הגעתי בבית. וגם השכחנות, פעם חזרתי מבית ספר בלי ילקוט...".

והיום את חוזרת הביתה בלי האייפון?
"זה הגיע אצלי למצב קשה בשנה שעברה במהלך החזרות של ההצגה 'שכחו אותי בבית'. נסעתי לחזרות עם האוטו שלי וחזרתי הביתה עם האוטו של יון תומרקין. פתאום במהלך הנסיעה חזרה נזכרתי שהרכב שלי בכלל נשאר בהיכל והוא היה צריך להחזיר אותי לקחת אותו".

איזה שטויות את אוהבת לעשות כמו ילדים?
"אני נוטה להיכנס למצב כפית, במיוחד בעבודה. יש ימי צילום שמתחילים מוקדם ומסתיימים מאוחר ובמקום שהבטריה תיגמר, ככל שאני נעשית עייפה הדורסל אצלי מתחיל לעבוד, ואני עושה הכל בספיד, מדברת מהר, פוצחת בסטנד אפ ומתחילה לרקוד".

מחזמר פיטר פן 2012 ליהוק מוצלח | צילום: רונן אקרמן

 על סמך החזרות שהיו לכם בינתיים, מי הכי ילד מביניכם?
"נראה לי שדלומי היא ממש וונדי, היא עדינה, אצילית ומתוקה מאוד. אני משוגעת, ממש טינקרבל, והראל הוא ממש פיטר פן - יכול להיות מאוד רציני מצד אחד, מתקתק דברים, ומצד שני הוא יכול להפוך לשטותניק ולעשות שטויות שחבל על הזמן. השנה הלכו ממש על הטייפ קאסט של הדמויות, הליהוק מוצלח".

  אין תמונה כאלה יפים ביחד!

 

 


>> בר רפאלי: "תמיד רציתי להיות סינדרלה"

>> צפיית בכורה: הקליפ של "גיבורי האור 2 - משימה בחלל"

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן