makoland

אודי ואביעד: "אבא לקח אותנו לפסטיגל כדי לגנוב פופקורן"

בין הכוכבים הרבים שישתתפו בפסטיגל בחג החנוכה הקרוב תוכלו לראות גם את אודי ואביעד. השניים ישחקו את התאומים הלא זהים "חארטה ובארטה" ולצדם יככב חתול פרוותי עם עיניים ענקיות ששמו "וואק וואק" (כך גם נקרא שיר התחרות שלהם). קבלו ראיון מצחיק במיוחד

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 22/10/12 12:51:49
ספיי פסטיגל - תמונות מצחיקות צחוקים אתם | צילום: ענבל סינגר

גם השנה בחנוכה, בפעם ה-32, המופע הכי לוהט הולך להיות ספיי פסטיגל - כל הכוכבים האהובים ביותר על במה אחת, אפקטים מרהיבים, תלבושות צבעוניות, מקומות אקזוטיים, פעלולים עוצרי נשימה ומלא אקשן.

השנה הפסטיגל הולך להיות חשאי במיוחד - כוכבי הפסטיגל ישחקו דמויות של סוכנים ומרגלים, יתכננו מזימות בינלאומיות, ייצאו למשימות מסמרות שיער וייכנסו לנעליים של גיבורים מסרטי אקשן ומתח. בקיצור, ההרפתקה הכי סודית יוצאת לדרך. כמו בכל שנה, גם הפעם יהיו כוכבים שישחקו את הרעים וכאלה שישחקו את הטובים. אודי ואביעד, למרבה הפלא, יהיו בצד של הרעים, בתור התאומים הלא זהים "חארטה ובארטה".

"הם חסרי מזל,  חסרי טקט וחסרי קואורדינאציה", מספרים אודי ואביעד. "אביהם, ד"ר רשע, שולח אותם למשימות שונות והם בכישרונם הרב מצליחים לא להצליח".

-אוי, הייתה להם ילדות קשה?
אודי ואביעד: "את רוב הילדות שלהם הם העבירו בציפייה שאביהם ישתחרר מהכלא, וכשהוא כבר השתחרר הוא ניסה שוב להשתלט על העולם בדרך אחרת, עד שהיה נתפס וחוזר חלילה. באחת מהחופשות שלו הוא לוקח את חארטה ובארטה לפסטיגל אבל לא כדי לראות את המופע אלא כדי לגנוב שאריות פופקורן".

-אתם מתנהגים יפה בחזרות לפסטיגל או שאתם עושים רעש ובעיות לשאר המשתתפים?
אודי ואביעד: "כשאנחנו, אודי ואביעד, עושים חזרות לבד עם הבמאי אנחנו עושים המון צחוקים. לעומת זאת, כשכל הרקדנים וגם שאר המשתתפים נמצאים אז אנחנו... גם עושים המון צחוקים. השנה יש לנו שיר על חתול הלייקים שלנו שנקרא 'וואק וואק' אז לשיר אותו אנחנו יודעים אבל אל תתפלאו אם אנחנו לא יודעים את התנועות".

עדיין לא נמאס אחד מהשני

אודי ואביעד 13 הסוד לזוגיות מוצלחת: סלט חסה ושקדים | צילום: ראובן שניידר

-איך אתם מצליחים להיות צמד במשך כל כך הרבה שנים?
אודי ואביעד: "אנחנו פשוט באמת חברים טובים. מפרגנים אחד לשני, נהנים בעבודה אחד עם השני ונהנים גם לא בעבודה אחד עם השני. כבר 15 שנה יחד! עם הזמן נוצרה כזאת כימיה שאין לה תחליף ואין לה מחיר. אז לא, לא נמאס לנו אחד מהשני. להיפך".

-יש לכם טיפים לטיפוח חיי זוגיות מוצלחים?
אודי ואביעד: "המון סלט חסה, שקדים וחוויאג'".

-התחלתם במופעי סטנד אפ למבוגרים. איך ולמה עשיתם עם הזמן את המעבר לעולם הילדים?
אודי ואביעד: "שאלה טובה! אף אחד לא תכנן את מה שקרה. מעולם לא חשבנו שנהיה אומני ילדים, רצה הגורל וכשהופענו למבוגרים היה לנו צמד דמויות בהופעה 'גור ואוח' שקיבלו תכנית טלוויזיה והפכו לכוכבים. מהר מאוד נשאבנו לעולם הילדים מתוך רצון למלא את הביקוש להופעות ולעוד תכניות. נגלה בסוד שבתור צמד יוצרים יש לנו המון רעיונות ופיתוחים שאנחנו מאמינים שעוד יגיעו גם לעולם המבוגרים כשיגיע זמנם".

"בהסתכלות לאחור אנחנו תמיד עושים את מה שאנחנו אוהבים ומתחברים אליו. בתהליך היצירה שלנו אנחנו לא חושבים על צורה מסוימת של הומור שתצחיק ילדים במיוחד אלא אנחנו עושים את מה שמצחיק אותנו. המון פעמים אומרים לנו שהתכניות שאנחנו עושים לילדים הם בתכלס למבוגרים כי רמת ההומור והשפה מצחיקות את כולם".

ספיי פסטיגל - תמונות מצחיקות תעשו לייק לוואק וואק | צילום: ענבל סינגר

-מה עדיף לשחק בפסטיגל – את הטובים או הרעים?
אודי ואביעד: "זה הפסטיגל השלישי שאנחנו משתתפים בו ואחרי מחשבה, בפסטיגל עדיף לשחק את המצחיקנים. גם הילדים וגם ההורים רוצים לצחוק. כך שגם אם אנחנו רעים וגם אם אנחנו טובים, כל עוד אנחנו מצחיקים – טוב לנו וטוב לכולן".

-מה הסיפור עם וואק וואק? בזמן האחרון אתם מבלים אתו הרבה. אנחנו צריכים להתחיל לדאוג?
אודי ואביעד: וואק וואק הוא חתול הלייקים שלנו. הוא נמצא בעמוד פייסבוק שלנו - 'אודי ואביעד –העמוד הרשמי'. מפורסמות שם חידות, פעילויות משעשעות וכל מה שאתם רוצים לדעת על אודי ואביעד. וואק וואק משתתף בפסטיגל והוא חתול המחמד של חארטה ובארטה ויש לו תפקיד חשוב – כשאומרים 'וואק וואק' הוא מעביר אותך למקום אחר. לחארטה ובארטה שמסתבכים כל הזמן זה תמיד עוזר להתחמק מאלו שרוצים לתפוס אותם".

 

>> האם בר רפאלי יודעת לשיר?

>> כל מה שרצינו לדעת על כוכבי ספיי פסטיגל

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן