makoland

לוהט על המסך: מחנה הקיץ של גאליס

תכירו את גאליס, הסדרה שבשבילה תתנו את ספרינט חייכם הביתה מבית הספר בצהריים. לצד החולמים האהובים - תובל, אליאנה ודניאל - יככבו חבר'ה חדשים שיהפכו בקרוב לכוכבים הכי חמים. קבלו ראיונות בכורה עם תמר עמית יוסף, שירן סנדל, בן אדם, וכמובן, עם דניאל מורשתתת

ענבל סינגר | מקולנד | פורסם 12/02/12 14:41:24

גאליס כוכבי גאליס - אתם הולכים להתאהב בהם קשות | צילום: יוסי צבקר

דווקא עכשיו, באמצע החורף, ערוץ הילדים מעלה את גאליס - דרמה יומית חדשה שמתרחשת במחנה קיץ, בשיא החום. הסדרה עוקבת אחר מעלליהם של שלושת הגיבורים האהובים עלינו מסדרת החולמים - יונתן, דני וליעם, שהם תובל שפיר, אליאנה תדהר ודניאל מורשת. אם יש לכם הוט בבית, תוכלו לצפות בה החל מהיום בימים א'-ד' בשעה 14:35 בערוץ הילדים.

בסדרה החדשה היתומים יונתן, דני וליעם זוכים בבילוי במחנה קיץ יוקרתי שמממן תורם אלמוני. אכן דרך נפלאה לבלות ביחד את החופש הגדול. אבל אתם באמת חושבים שהם רק הולכים להעמיס מרשמלו על שיפודים מסביב למדורה?

קודם כל, הם צריכים להתמודד עם החבר'ה הקבועים במחנה שלא מקבלים אותם בברכה. וחשוב מכל, הם יוצאים להרפתקה קסומה במטרה למצוא אוצר מסתורי שנקרא "לוחות הגורל". לוחות אלה יאפשרו להם לראות את העבר והעתיד. במהלך המסע יצטרפו לחיפושים אנשים רבים שנשבו גם הם בכוחות של הלוחות.

בין המשתתפים בסדרה תוכלו לשזוף עיניים גם בכוכבים מוכרים נוספים, כמו: גיא זו-ארץ, דנה פרידר וליאור כהן, וגם בכוכבים עולים חדשים - תמר עמית יוסף, שירן סנדל ובן אדם.

מי הולך להיות הפייבוריט שלכם?


שירן סנדל משחקת את יולי מלכת הכיתה. היא בלונדינית הורסת וממש לא טיפשה. להיפך, היא יודעת יפה מאוד מה היא רוצה ואיך להשיג את זה. תמר עמית יוסף משחקת את שרון, החברה הטובה של יולי, והיא מאוד חכמה ואינטליגנטית. בן אדם מגלם את אדם, המצחיקן של המחנה, נער אנרגטי במיוחד. באשר לדניאל מורשת, אתם כבר מכירים אותו בתור ליעם השנון והמשעשע, והחמוד, והמדהים, והמושלם וזה. אספנו את החבר'ה לראיון מיוחד למקולנד.

היי חבר'ה. תגלו לנו, מה אנחנו הולכים לראות?
שירן: "הרבה דרמות, הרבה הפתעות וריגושים, אהבות חדשות ובעיקר המון כיף. כל ילד ירצה להיות בגאליס כי שם הכל יכול לקרות. זו סדרה שונה לחלוטין מהחולמים. גם דני יונתן וליעם משתנים. כל פרק מרגש מחדש ומותח יותר מהקודם".
בן: "זו הולכת להיות סדרה מיוחדת, מגניבה וצבעונית. השחקנים מצויינים והעלילה מרתקת ומצולמת במקומות יפייפיים. מה שמיוחד בגאליס זה שהיא משלבת את המציאות והפנטזיה: היא גם משקפת המון מצבים וסיטואציות שכל נער ונערה יכולים להתחבר אליהם: סיפורי האהבה, החברויות, הריבים וההשלמות, ויחד עם זאת כל אחד מאיתנו אוהב לדמיין עולם של פנטזיה וכל הסיפור עם לוחות הגורל הוא מרתק ומפרה את הדימיון".
דניאל: "יונתן, דני וליעם מגיעים למחנה ולא ממש מתקבלים בחום ואהבה בהתחלה על הילדים הוותיקים. עיקר העלילה הוא סיפור על אוצר שחבוי ביער שבו נמצא המחנה. חכו להפתעות!".

גאליס שירן סנדל: מלכת הכיתה | צילום: יוסי צבקר

משעשע שאתם יוצאים למחנה קיץ באמצע החורף.
שירן: "כל הצילומים בחוץ היו בימים מאוד קרים, אבל זו הייתה חוויה שלא אשכח. זה קירב מאוד את כל הקאסט. היה מאתגר וממש כיף".
תמר: האמת שהיה פשוט קפוא בצילומים! לפני כל טֵייק קפצנו, צעקנו ורקדנו כדי להתחמם. כשצילמנו ביער בראשית ירד גשם באמצע סצינה וכל השחקנים רצו בבוץ לאוהל שבו התלבשנו, שהיה חשוך לגמרי בגלל הפסקת חשמל. עמדנו שם מחובקים, כשהגשם דופק על גג האוהל בטירוף ועשינו חזרה. חבל שלא היתה שם מצלמה".
בן: "אני כל כך מחכה כבר לקיץ שיבוא. דווקא נחמד שבחורף הקר הזה אפשר להתחמם מול מחנה קיץ שיזכיר לנו את ימי הקיץ המתוקים. אני לא יודע איך מרגישות הדוגמניות שמצטלמות בחורף בבגדי ים אבל ללא ספק להצטלם בלילה הכי קר בשנה בבגדים קצרים זו חוויה לא פשוטה".

דניאל, איך זה להמשיך עם אליאנה ותובל לעונה חדשה?
"אנחנו חברים מאוד טובים שלושתנו. עם תובל בכלל יש לי קשר מיוחד. אנחנו נפגשים הרבה, מספרים אחד לשני הכול. הוא הפך לגמרי לחבר נפש שלי"

דניאל מורשת יודע לאלף כלבים


כשהייתם ילדים (לפני המוןןן זמן) יצאתם למחנה קיץ?

שירן: "כשהייתי קטנה הלכתי לטיולים של כמה ימים עם הצופים אבל לא למחנה קיץ לתקופה ארוכה. עכשיו אחרי שחוויתי את חוויית המחנה, חבל לי שלא יצא לי לצאת".
דניאל: "ביסודי הייתי במחנה בקיבוץ אפיקים בצפון. למדנו בו לאלף כלבים והיה כיף אדיר. אני זוכר שנהנתי מכל רגע" תמר: "אני אף פעם לא הייתי בתנועת נוער, ולכן החוויה של גאליס הייתה בשבילי תיקון לזה שמעולם לא יצאתי למחנה קיץ. עכשיו אני טיפה מתחרטת שלא עשיתי את זה בילדות. זה כל כך מגניב!".

גאליס הכי ימני בתמונה בן אדם והכי שמאלי דניאל מורשת | צילום: יוסי צבקר

את האמת, אתם טיפוסים של שקי שינה ואוהלים או שאתם מפונקים חסרי תקנה?
שירן: "בגלל שאני במקור מהצפון, כילדה הייתי הולכת להמון טיולים עם המשפחה. כמעט בכל שבת היינו מטיילים וכשגדלתי המשכתי לעשות את זה עם חברים".
בן: "אני לגמרי טיפוס של אוהל ושק שינה. מבחינתי להיזרק באיזה יער או מדבר, זו חוויה מדהימה. קצת יוצאים מהעיר ופתאום מבינים כמה הטבע חזק. לישון מול שמי כוכבים או מול הים זה הכי טוב שיכול להיות".
תמר: "קשה לי לדמיין את שרון, הדמות שאני משחקת, ישנה בשק שינה או באוהל. אני חושבת שזו נקודת הדמיון העיקרית ביני לבין שרון".
דניאל: "אני טיפוס של לישון בבית, על המיטה שלי, עם פוך ושוקו חם. אבל גם יום שדה מדי פעם יכול להיות כיפי".

איפה צילמתם את הסדרה? היו לוקיישנים מיוחדים?
שירן: "היום הראשון של הצילומים התקיים באכזיב וישנו שם שלושה ימים. הייתה הרגשה של טיול שנתי. משם המשכנו לצילומים באולפנים בנווה אילן. מצאנו שם חדר פנוי והפכנו אותו לחדר שחקנים. הבאנו ספות ובין הסצינות היינו עושים חזרות וסתם ישנים אם עייפים. צילמנו גם ביער בן שמן וביער בראשית. ביער בראשית היו לנו צילומי לילה והיה לילה קר מאוד וירד גשם והיה בוץ, אבל היה כל כך כיף".
תמר: "הכי כיף היה באכזיב. לא היתה דרך יותר טובה להתחבר לדמויות ולסיטואציה. יש כל הבנות בחדר אחד, עשינו שטויות וקשקשנו כל הלילה. היה כל כך קר שם שלא הפסקנו להתחבק כדי להתחמם, ומהר מאוד כולנו התאהבנו אחד בשני והתקרבנו בשיחות נפש עד השעות הקטנות של הלילה".

שתפו ככל העולה על רוחכם בחוויות מצחיקות, מרגשות, מרטיטות ומסעירות מהצילומים.
שירן: "הייתה סצינה אחת שמאוד ריגשה אותי וזה נתן לי הרגשה טובה של סיפוק. מעבר לזה, זה התפקיד הראשון שלי וזאת פעם ראשונה שלי על סט צילומים מהסוג הזה. אז כל תקופת הצילומים הייתה חוויה מאוד משמעותית עבורי".
בן: "מה שהיה כיף נורא זה החיבור המהיר בין השחקנים, נהיינו חברים טובים כולם, והיו המון רגעים של צחוקים והנא., ישבנו יחד בלילות לדבר ולנגן ולשיר ביחד, אשכרה כמו חבורה במחנה קיץ -וזה מה שתרם בעיני להצלחת הצילומים. האווירה עברה גם במצלמה".

כמעט מגה כוכבים

  גאליס תמר עמית יוסף (עם העליונית הכתומה) ומשמאלה שירן סנדל | צילום: יוסי צבקר

תגידו, אתם מוכנים נפשית לפרסום ולתהילה?
שירן: "אני חושבת שאני מוכנה לזה כמה שאפשר, אבל כל פעם שאני רואה משהו על גאליס וקוראת מה ילדים כותבים זה מחמם את הלב. לפני כמה ימים גיליתי שכמה ילדים פתחו לי עמודי מעריצים בפייסבוק וזה ממש הפתיע אותי לראות שגם אם הם עדיין לא מכירים אותי הם משקיעים ככה ומפרגנים. זה מדהים. אני מאוד מתרגשת ואני מאוד אוהבת ילדים אז מאוד מקווה שהם יאהבו את הסדרה".
תמר: "אני רוצה להיות שחקנית, לא מעניין אותי להיות 'כוכבת'. לא שאני מתנגדת לכוכבות, כל שחקן זקוק לאהבה של הקהל, אבל מבחינתי זו לא המטרה אלא צ'ופר שמתלווה לה".

זה משהו שרציתם להיות, כוכבי ילדים?
שירן: "זו הכניסה הכי רכה שיכולה להיות. כי הילדים כל כך תומכים ואוהבים ומעריכים שזה פשוט כיף".

מה אתך דניאל, איך עברה עליך השנה האחרונה מאז יציאת החולמים?
"הייתה שנה דיי מפרכת. הרבה לימודים בבית ספר, בגרויות, אני מתארגן לצבא ובין לבין גם מצטלם כשיש איזה פרויקט על הדרך".

למה לדעתכם הסדרה הולכת להיות הצלחה מטורפת?
שירן: "אני בטוחה שהסדרה הזאת תהיה ענקית כי היא כל כך מעודכנת ועכשווית. כל דמות בסדרה מייצגת משהו אחר ככה שכולם יכולים להתחבר אליה".
דניאל: בגלל הכיפיות שלה, שמחת החיים שלה. זו באמת הסדרה שהולכת לחמם את החורף".
תמר: "מהרגע הראשון שקיבלתי את התסריטים התאהבתי בסדרה, כי היא כתובה באופן לא מתיילד. אני זוכרת שאפילו באודישנים הייתי צריכה לבצע מונולוג מהסדרה שהיה כתוב כל כך טוב, כל כך בוגר, שאמרתי לעצמי שאני פשוט חייבת לקבל את התפקיד הזה".

אירוע השקת גאליס חתימות? מישהו? | צילום: עודד קרני

 

 

מה אתם עושים בימים אלה חוץ מצילומים לסדרה?
דניאל: "אני לומד לבגרויות, מתכונן לבגרות שלי בתיאטרון וגם מצטלם לפרסומות".
תמר: "בעוד כמה ימים עולה הצגת הסיום שלי בבית הספר תלמה ילין. אנחנו עושים את המחזמר 'שיקגו'. אנחנו עובדים על ההפקה הזאת כבר ארבעה חודשים ואני מקווה מאוד שהטירוף של הריצות מהצילומים לחזרות, במינימום שעות שינה, ישתלם".
בן: "אני לומד בסטודיו למשחק 'ניסן נתיב' שנה שנייה. זה מקום מדהים שנותן המון כלים כשחקן-יוצר, ומרחיב את ההשראה והיצירה. אני גם כותב ומנגן".

מבין כל הדברים שאתם עושים בסדרה, מה המומחיות שלכם?
שירן: "אני מצטיינת בשדאות ובתחרויות גיבוש".
בן: "חץ וקשת. אין ספק שגיליתי מיומנות ואני שוקל ללכת לאולימפיאדה הבאה, אני בטח אזכה".
תמר: "אני יכולה להיות חניכה מצטיינת בתחום האכילה, כי הסצנות בחדר האוכל היו המומחיות שלי, ולמען האמת של כולם. כל הזמן אנשי התפאורה היו צריכים לצעוק עלינו לא לאכול את האוכל ששימש כתפאורה. מה לעשות, הכל היה כל כך טעים".

יש לכם טיפ הישרדותי טוב לילדים שיוצאים למחנה קיץ?
שירן: "שיהנו מכל רגע ושיפתחו את הראש לחוויות חדשות ומרגשות".
דניאל: "תביאו קרם הגנה, הרבה מים וכדורים נגד אלרגיה".
בן: "תכשיר נגד עקיצות יתושים".

 

>> בנות, מי לא רוצה לזכות בשרשרת שהיא ציירה בעצמה? זה כזה מגניב!

>> רוצים לזכות במצלמת HD לכבוד פורים?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן