רוב העבודה של אנשי האיטום וקבלני האיטום מתרכזת בחורף, אז איך זה שאנחנו ממליצים לכם לעשות איטום גגות בשיא הקיץ? קבלו את הסיבות:

 1. אין גשמים: העובדה שבקיץ אין גשמים, מאפשר לקבלני האיטום ולאנשי האיטום לבצע עבודת איטום מקצועית ויסודית, מבלי לחשוש שגשם יפסיק את העבודה או יגרום להם לעשות אותה בשנית. כמו כן, גשם שפוגע בשכבת איטום שאינה מוכנה עשוי להרוס אותה.
 2. המחירים ממש זולים: בגלל שבקיץ אין דרישה גבוה להזמנת איטום גגות, המחירים? זולים באופן משמעותי מהחורף כאשר הביקוש גדול מאוד. אז אתם רוצים לחסוך? זה הזמן.
 3. זמינות עבודה: רוב אנשי האיטום בקיץ יהיו פנויים, בחורף עמוסים. אז ככה שהתקופה הטובה ביותר היא דווקא בשיא הקיץ, תוכלו לקבל אנשי איטום אשר פנויים לביצוע עבודה מהירה בתוך כמה ימים.
 4. בחורף זה יחזור: בוא נדבר תכלס, מה זה משנה? הרי בחורף הבעיה, הדליפה, הנזילה או הרטיבות תחזור שוב. אז למה לא לטפל בה בקיץ לפני שהיא חוזרת בפעם נוספת? עשו לעצמכם טובה – זה מהיר יותר, זה זול יותר וזה והבעיה לא תפתור את עצמה.
איטום גגות (צילום: depositphotos)
צילום: depositphotos

מה השיטות הטובות ביותר להוזיל את מחירי איטום הגגות?

אז קיבלתם את ההחלטה הנכונה והחלטתם לבצע איטום לגג, כמה זה עולה? תלוי בשיטה שתבחרו. אבל בכל מקרה, אפשר להוזיל את העלויות ולחסוך! מהן השיטות הטובות ביותר לעשות זאת? אלו:

 • השוואת מחירים: שיטת השוואת המחירים הוכיחה את עצמה כיעילה בכל התחומים. גם בתחום האיטום, ללא ספק היא עובדת. כאשר עריכת השוואה בין מספר הצעות מחיר שקיבלתם, יכולה להוזיל לכם באופן משמעותי את המחיר לשירות ובעשרות אחוזים.
 • להזמין שירות בקיץ: כפי שכבר ציינו מעלה, שהביקוש נמוך – המחיר בהתאם. לכן, הזמנת שירות איטום גגות בקיץ, זה זול ומשתלם.
 • שימוש בשיטה זולה: ישנם כמה שיטות לאיטום גגות, עליהן כבר נרחיב בפסקה הבאה. אבל השיטה הכי זולה היא זיפות גגות והיא יכולה לחסוך לכם כסף באופן משמעותי.
 • עשה זאת בעצמך: תמיד אפשר להגיע למצב בו אנו רוכשים את החומר, עולים לגג ומבצעים את האיטום לבד. כן – זה יחסוך לנו המון. האם זה הכי מקצועי? והאם זה הכי טוב? כנראה שלא.
איטום גגות2 (צילום: depositphotos)
צילום: depositphotos

איזה שיטות איטום מומלצות?

ניתן לומר שקיימות שני שיטות איטום גגות מרכזיות כיום, הראשונה – איטום בזפת, אשר נקראת גם זיפות גגות. השיטה הזו היא פחות יעילה מהשיטה המומלצת יותר. אבל זולה יותר. השיטה השנייה שהיא גם הטובה יותר נקראת יריעות ביטומניות. למעשה מדובר על יריעות אשר מחוברות באמצעות חום אל הגג ויוצרות שכבת הגנה הרמטית. זאת השיטה הטובה ביותר, אך גם היקרה ביותר.

איטום גגות 3 (צילום: depositphotos)
צילום: depositphotos

>> צפו בסרטון להסבר נוסף על השיטות:

כדאי שתכירו: איטום בקליק

אפשר לסכם הכל וגם לעשות לכם היכרות עם פורטל האיטום המוביל בישראל, איטום בקליק. אז מה היה לנו? לאטום בקיץ זה כלכלי, מהיר וכנראה הכי נכון. השיטה הכי טובה לאיטום היא יריעות ביטומניות וללא ספק לא כדאי לוותר על שיטת האיטום ביריעות ביטומניות. אז איך כל זה קשור לפורטל איטום בקליק? שם ניתן להשיג שירות כלל ארצי של קבלני ואנשי איטום. הם כמובן עובדים גם בקיץ ובכל שיטות האיטום השונות. בנוסף, איטום בקליק הנו פורטל המספק לכם עד שלוש הצעות מחיר – כך שתוכלו לערוך השוואת מחירים במהירות.