גבר שהחליט לערוך "מבחן" לחברתו כדי לקבוע אם היא "מתאימה לנישואים" קיבל בתגובה לעג ונזיפות מהגולשים בטוויטר. The Liveman, מוזיקאי מדרום אפריקה עם 35 אלף עוקבים, פרסם בטוויטר תמונה של המטבח המלוכלך בביתו וכתב: "הזמנתי את החברה שלי בפעם הראשונה לבית שלי ולמען האמת מאוד התאכזבתי. היא הגיעה הבוקר והלכה אפילו בלי שרחצה את הכלים שלא לדבר על לנקות קצת. חשבתי שהיא מתאימה לנישואים אבל היא נכשלה לגמרי במבחן החברה הזה".

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

הגולשים ברשת לא נשארו אדישים ורבים כתבו לו בתגובה שהתנהגותו מכוערת ומיזוגנית. "אתה מחפש מנקה", כתב אחד הגולשים. "נכשלת בחיים ואתה לא ראוי לאישה", כתב אחר. "איך אתה מזמין מישהו אליך כשהבית נראה ככה", התפלא אחר. "היא בטח חושבת, 'לעזאזל, חשבתי שהוא מתאים לנישואים אבל אם הוא חושב שהוא יכול לחיות כמו חזיר ואני אנקה אחריו הוא טועה'", כתבה אחרת. אחרים שיערו שהבית היה מלוכלך בלי קשר לביקור, אבל The Liveman כתב שהוא לכלך את המטבח בכוונה כ"מבחן החברה". 

בהמשך עדכן The Liveman שמישהו הראה לחברתו את הציוץ. שלא במפתיע, היא החליטה לעזוב אותו. "אני רשמית רווק", כתב גבר החלומות.  

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

הגולשים, כמובן, תמכו בצעד של האישה. "אחי, אתה אמור לנקות לפני שהיא מגיעה. אולי תנסה ללמוד מזה במקום להיות ליצן", כתב אחד הגולשים. אחרים צירפו תמונות וגיפים שהבהירו את תמיכתם.

"מה אתם יודעים", כתבה סיכמה אחת הגולשות, "מתברר שהיא יודעת לזרוק את הזבל".