ויקי צ'רלס, מעצבת הפנים של מייגן מרקל והנסיך הארי, נתבעת על ידי לקוחה, שטוענת שצ'רלס עזבה באמצע הפרויקט כדי לעצב את ביתם של הדוכס והדוכסית, כך מדווח "הדיילי מייל". אנדראה אולשן טוענת שצ'רלס לא השלימה את העבודה שלשמה נשכרה, וסירבה להחזיר לה את הכסף, ותובעת מצ'רלס 239 אלף דולר.

בתביעה נכתב כי נראה שצ'רלס "החלה להרחיק את עצמה מהפרויקט בתקווה לעבוד עם לקוחות חשובים יותר כמו הדוכס והדוכסית מסאסקס שלפי הדיווחים שכרו אותה לשיפוץ פרוגמור קוטג'". אולשן היא בעלת חברת נדל"ן, ושכרה את צ'רלס לעצב שני בתים - במנהטן ובאיסט האמפטון.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הגולשים מתלהבים: שיטה מנצחת להלבנת סניקרס

>> חמסה חמסה: הצצה לבית היפה של נטלי ודודו אהרון

צ'רלס הייתה במשך שנים המעצבת של סוהו האוס – רשת של מועדוני חבר ובתי מלון יוקרתיים המיועדת ל"מעמד היצירתי". "מייגן אוהבת את סוהו האוס. מרקוס אנדרסון, חבר טוב שלה, עבד בקבוצה והוא הכיר לה את הארי ועזר לארגן את הדייטים הראשונים שלהם בסניף של הרשת בלונדון ובסניף Farmhouse של הרשת באוקספורדשייר", אמר חבר ל"סאן". צ'רלס הייתה אחראית לעיצוב סניפי הרשת במליבו, שיקגו וברצלונה. לאחר פרישתה מהרשת היא עברה לעצב בתים פרטיים והיא נחשבת למעצבת מבוקשת ביותר.

שאבי שיק יוקרתי. סוהו האוס בברצלונה 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Soho House Barcelona (@sohohousebarcelona) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Soho House Barcelona (@sohohousebarcelona) on

 

העיצוב של רשת סוהו האוס מתאפיין בשילוב של וינטג' ויוקרה עם פריטים במראה משופשף. לאחרונה הוציאה הרשת קולקציית רהיטים ואקססוריז עם רשת אנתרופולג'י. "הלקוחות מגיעים אלינו בגלל שהם רוצים את האסתטיקה של סוהו האוס, אבל צריך להתאים אותה למשפחה או לדיירים. זאת לא תבנית שאפשר פשוט להשתמש בה", אמרה צ'רלס לאתר של סוהו האוס לאחר שפרשה מהרשת ועברה לעצב בתים פרטיים. לדבריה, היא עושה בדרך כלל שיפוץ יסודי, הכולל תשתיות וגם "מקולבים לסירים ומחבתות, וילונות, צבעים ואריחי אמבטיה".

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

פרוגמור קוטג' 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Royal Windsor UK (@royalwindsoruk) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by DKF (@graciousopulence) on

פרוגמור קוטג', שנמצא בווינדזור, נבנה בשנות ה-80 של המאה ה-17 וכלל 10 חדרי שינה. בני הזוג עברו להתגורר בו באפריל, זמן קצר לפני לידת בנם ארצ'י, לאחר שיפוץ שנמשך שלושה חודשים. במהלך השיפוץ הפך הבית לבית ובו חמישה חדרי שינה, והותקנו בו בידוד אקוסטי ב-50 אלף פאונד (כ-240 אלף שקל), כולל חלונות עם שלוש שכבות של זגוגיות, ומערכת לייצור אנרגיה ירוקה, גם היא בעלות של 50 אלף פאונד, שתספק חימום, מים חמים וחשמל. השיפוץ עורר לא מעט ביקורת מכיוון שהושקעו בו 2.4 מילון פאונד (10.45 מיליון שקל) מכספי ציבור. סך הכל מוערכת עלות השיפוץ ב-3 מיליון פאונד.