סיריל שריינר, יוטיובר מאלזס בצרפת, החליט למלא את האמבטיה בביתו בכדורי ג'ל המתנפחים במים. התוצאה: סתימה של מערכת הביוב של השכונה כולה - וסרטונים ויראליים שנצפו מיליוני פעמים בטוויטר ובטיקטוק. אחד הסרטונים, למשל, נצפה 25 מיליון פעמים בטיקטוק וסרטון אחר נצפה 16.6 מיליון פעמים בטוויטר.

סיריל שפך לאמבטיה שלוש קופסאות של כדורי ג'ל (אורביז) ואז פתח את הפקק ניסה לרוקן את האמבטיה דרך מערכת הביוב. הכדורים הצבעוניים מילאו את הצינורות והחלו לצוף בשירותים ובכיור. הוא החמיר את המצב עוד יותר כשניסה להוריד את המים בשירותים וגרם להצפה של חדר הרחצה. כשסיריל ניסה לנקות את הבלגן בעזרת שואב אבק – והמכשיר החל להוציא עשן.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> במיוחד עכשיו: הדברים שחייבים לנקות בבית

>> האחוזה של פארל ויליאמס הדהימה את הגולשים

אחד העוקבים של סיריל הציע לשפוך מלח לביוב – רעיון שנראה שעוזר בהתחלה, עד שמי הביוב החלו לעלות. בהמשך עדכן סיריל שצנרת הביוב בשכונה נסתמה, ולדבריו רשויות העיר מחפשות את האשם. הכל כמובן תועד בסרטונים שפורסמו בהמשך בחשבונות הטוויטר והטיקטוק של סיריל. 

"אבל למה? למה למלא בהם את האמבטיה?", שאלה משתמשת טוויטר את השאלה שכולנו רוצים לשאול. והייתה לה גם עצה לריקון האמבטיה: "אני הייתי אוספת אותם עם דלי ושופכת לשקית אשפה, בהנחה שהייתה לי אמבטיה מלאה בהם מסיבה כלשהי". צודקת. לא מעט מגיבים בטוויטר טענו שמדובר בזיוף או לפחות בהגזמה – למשל, הם ציינו שהצנרת של של האמבטיה לא מחוברת לשירותים. כך או כך, אין ספק שמדובר בהרבה בלגן משעשע.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

כדורי אורביז עשויים מפולימר סופח נוזלים (חומר הנמצא גם בחיתולים חד פעמיים) ויכולים להתנפח עד פי 100 מגודלם המקורי. השימוש המקורי שלהם הוא בעציצים – הם סופחים את עודפי המים וכשהאדמה מתייבשת הצמח יכול לשאוב מהם את הנוזל. היום הם פופולריים מאוד בסרטוני יוטיוב ובקרב ילדים. "כיף לשחק באורביז במים, לעשות ספא לרגליים או להשתמש בהם כקישוט באגרטלים מזכוכית, אבל הם יכולים להיות בעיה רצינית אם הם נכנסים לצינור הכיור או השירותים", נכתב באתר שירותי השרברבות plumbcare.com.