לפני כשבוע נחשף איפה מתגוררים הנסיך הארי ומייגן מרקל מאז שעברו לארצות הברית עם בנם בן השנה ארצ'י. הידיעות על האחוזה השייכת לשחקן והבמאי טיילר פרי ושוויה 18 מיליון דולר, רק הגבירו את העניין בשאלה שמטרידה את הציבור הבריטי מאז שבני הזוג עזבו את בית המלוכה: מתי הם יחזירו לקופת המדינה את הסכום שהושקע בשיפוץ הבית שבו התגוררו באנגליה?

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> בני ה-30 בנו וילה משגעת של 320 מ"ר 

>> לישראל קטורזה יש מטבח משגע בבית באפקה 

בני הזוג גרו תקופה קצרה בפרוגמור קוטג' – בית שנבנה בשנות ה-80 של המאה ה-17 באחוזת וינדזור. הם קיבלו את הבית מהמלכה אליזבת והוא שופץ בעלות של כ-2.4 מיליון פאונד מכספי המדינה. כעת חושף "הדיילי מייל" שבחודש שעבר התחילו בני הזוג לשלם תשלום חודשי בסך 18 אלף פאונד (כ-84 אלף שקל) המתואר כ"שכירות פלוס". התשלום יאפשר להם להשאיר בידיהם את הקוטג', אבל מכיוון שהוא גבוה יותר מדמי השכירות המקובלים חלק ממנו יכסה את עלות השיפוץ. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Save The Children UK (@savechildrenuk) on

לפי "הדיילי מייל", בהסדר הנוכחי יידרשו לבני הזוג 11 שנה להחזיר את הסכום במלואו, לא כולל ריבית ועלות התחזוקה השוטפת של המקום. "הדיילי מייל" נמצא בסכסוך מתמשך עם בני הזוג והם אף הגישו נגדו תביעה, כך שלא מפתיע שהכותרת של הידיעה היא "סוף סוף! הארי ומייגן יחזירו לנו את הכסף על פרוגמור". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Melanated Mona Princess (@thatssosussex) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by John Yunis (@johnyunis) on

ביתו של טיילר פרי שבו בני הזוג מתגוררים כיום נמצא בבוורלי רידג' אסטייט – שכונה סגורה ובה 14 בתים בלבד. על פי הדיווחים, בבית יש שמונה חדרי שינה, 12 חדרי רחצה והוא מעוצב בסגנון טוסקני. לא ידוע אם בני הזוג מתארחים בבית או שוכרים אותו, אבל אין רישום על כך שהבית נמכר. גובה השכירות בשכונה הוא 20-40 אלף דולר לחודש.