בפלטת הצבעים של סדרות האריחים, צבע ופרקטיות הם שם המשחק, והם תופסים את מרכז במת העיצוב. הדגש הוא על סגנון נקי ואלגנטי עם מניפת צבעים שמכילה נגיעות צבע צהוב וירוק חאקי, אשר יחד עם שאר הגוונים מהווים פקטור לניטרול אווירה. הלקוחות כיום מבינים שעולם האריחים הוא עולם דינאמי שהטרנדים בו משתנים על פי צו האופנה בעולמות עיצוב משיקים.

עוד באתר לעיצוב הבית:

אריחי ביסקוויט

המעצבים של סטודיו קרמיקה מזהים מגמת טרנדיות בעיצוב, בשתי קטגוריות אריחים - אריחים לריצוף ואריחים לחיפוי קירות. בקטגוריית אריחי הריצוף, המגמה הבולטת היא בייצור אריחי פורצלן גדולים, במידות 80*80, 60*120, 75*150, בסגנון מודרני ובסדרות רבות בגוונים של אפור בטון, גווני wash ודמוי אבן. כתוצאה משיפור שיטת הייצור ושימוש בטכנולוגיה חדשנית, אנו מקבלים אריחים ברמת גימור מדויקת גם בגודל וגם בעיצוב. כך למשל, שימוש בהדפסה דיגיטלית בטכנולוגיית HD ובטונים שונים של גוונים בעת תהליך הייצור, מוביל למוצר סופי ברמה גבוהה מאוד.

אם בעבר היו אדריכלים ומעצבים שלא היו מאוהדיו המושבעים של הפורצלן המזוגג, כיום ניתן לראות שינוי ברור במגמת העיצוב מהאריח הטבעי לאריח התעשייתי והפרקטי.

אין תמונה
סדרות רבות בגוונים של אפור בטון, גווני wash ודמוי אבן

טרנד בולט נוסף בתחום הריצוף שמהווה נתח משמעותי בשוק האריחים הוא אריחים דמויי פרקט ודמויי דק במראה טבעי. גם באריחים אלו ניתן לזהות שיפור ניכר באיכות המוצר הסופי ברמה גבוהה ביותר של אריחי פורצלן דמויי פרקט.  גוף האריח, או אם תרצו בשמו 'הספרותי' 'ביסקוויט', מגיע מחורץ בדומה לעץ טבעי ובגוונים הטבעיים של העץ, שבאים לידי ביטוי גם בחווית הדריכה על האריח. אריחים דמויי פרקט ועץ הנם גדולים יותר במגמת העיצוב החדשה וניתן למצוא אותם במידות- 30*120, 20*80, 13*80, 15*100, 20*100 ועוד. הפרקטיות היא פנומנלית, בסדרות אריחים העומדים בתקן נגד החלקה r-10 ומיועדים לריצוף חדרי רחצה, מרפסות וכן ריצוף חוץ. התכונות החדשות שמגולמות באריחים דמויי פרקט ודמויי דק, מגדילות את פתרונות הריצוף עבור הלקוחות ומגבירות את הביקוש עבורם בריצוף פנים וחוץ הבית.

אין תמונה
אריחים דמויי פרקט ודמויי דק במראה טבעי

הרטרו שבטרצו

מכירים את דירות הבאוהאוס בתל אביב? חולמים על אמבטיה במראה רטרו שמשלב טכנולוגיה חדשנית? ישנה כיום מגמה ברורה לשלב בחדרי הרחצה אריחים מצוירים ואריחים דמויי טרצו בסגנון אוריינטלי במבחר גוונים וטקסטורות, כפי שהיה נפוץ בדירות של תל אביב הישנה והטובה. ניתן לשלב בריצוף, אריחים עם מסגרת ופינות תואמות לסדרה ולעצב חדר רחצה, מרפסת או מטבח במראה רטרו מיוחד עם סדרת 'אולד יפו' של סטודיו קרמיקה.סדרה זו עומדת בתקן ההחלקה r-10 ובעלת דרגת שחיקה גבוהה, המאפשרות ריצוף חדרי רחצה וריצוף חוץ של פטיו או מרפסות.

אין תמונה
חולמים על אמבטיה במראה רטרו שמשלב טכנולוגיה חדשנית?

טרנדים בחיפוי קירות

החדשנות הטכנולוגית שמה חותמה גם באריחים לחיפוי קירות, המאפשרת לשלב בחיפוי קירות, אריחים במידות גדולות- 25*65, 25*85,32*65, בהדפסות דיגיטליות ובחיתוך רגיל או TAYLOR MADE. באריחים הגדולים משלבים דקור שמשדרג פלאים את המראה העיצובי של האמבטיה ומעניק ללקוח מראה VAST מושלם.

אחד הסגנונות האהובים ביותר באריחים דמויי פרקט לחיפוי קירות, הוא הסגנון הכפרי החם, כשלצידו הסגנון המודרני המיוצג על ידי האריחים הלבנים המובלטים בגימור מט או מבריק בגוונים מיוחדים של אפור ובז'. הסגנון הקלאסי ודמוי האבן מיוצרים אף הם באמצעות הדפסה דיגיטלית, באריחים מובלטים וחלקים בגוונים שונים.

אז מה תבחרו?  ריצוף בסגנון חדשני מודרני עם נגיעות רטרו, אולי קלאסי, או במראה כפרי? בכל בחירה שתעשו, חשוב שתזכרו, שבחירת אריחים נכונה, היא בחירה המשלבת פרקטיות, צבע ועיצוב, עולם שלם מלא אפשרויות ופתרונות, המשפיע על מראה הבית כולו מבפנים ומבחוץ.