בזמן שכולנו מסתגרים בבתים וצופים בסלבריטאי העולם מתחננים בפנינו להמשיך ולעשות זאת, אי אפשר שלא לשים לב לפער בינינו לבינם - רובם מתגוררים באחוזות ענק, שמאפשרות להם להתבודד וגם לשמור על שפיות יחסית, לקחת מרחק בריא משאר בני ובנות המשפחה, לטייל בחצר הגדולה ולעשות ספורט בחדר הכושר הביתי.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> מ-10 שקלים: המבצעים הכי שווים בלי לצאת מהבית

>> שיא החוצפה? ברח בגלל חובות ובנה פנטהאוז מטורף

אחד מהכוכבים האלה הוא הכדורגלן ניימאר, שמצא את עצמו חסר מעש מכיוון ששום פעילות ספורטיבית רשמית לא מתבצעת כרגע, שחקן פריז סן-ז׳רמן החליט לעזוב את פריז לעת עתה, וחזר לברזיל להסתגר בבית המרשים שלו בריו דה ז׳ניירו. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by @FCBarcelona News ✒ (@barcadrugs) on

בצרפת מתגוררים הכדורגלן ובנו בבית מחוץ לפריז ובו חדר כושר, בריכה ומגרש טניס., ובריו יש להם אחוזה באזור מנגרטיבה, ויש בה כל מה שצריך אתלט מקצועי - בריכה מחוממת, סאונה, ספא, ג׳קוזי, שולחן ביליארד, מגרש טניס וחדר כושר מצויד היטב. ניימאר רכש אותה ב-2016 בסכום לא מבוטל - 28 מיליון דולר. יש בה שישה חדרי שינה, מנחת הליקופטרים, מטבח מקצועי, מרתף יינות, מערכת סאונד מובנית ומעגן לסירה.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

הבית נבנה על מגרש ששטחו 10,000 מ״ר, וניימאר נוהג לבקר בו בכל פעם שיש לו פנאי בלו״ז. הוא גם בחר להתגורר בבית הזה בזמן שהחלים מפציעה לפני כשנתיים. למרות שהוא חזר לארץ הולדתו, ניימאר יצטרך להמשיך בתוכנית אימונים קבועה, על פי החוזה שלו עם פריז סן ז׳רמן, כדי שיהיה מוכן לחזור למגרש ברגע שהדבר יתאפשר. ניימאר יצטרך להתאמן בין שעה לשעה וחצי ביום, כך שכל הציוד ומתקני הכושר באחוזה בהחלט ישמשו אותו.