בסוף מרץ נודע שהנסיך הארי ומייגן מרקל עברו ללוס אנג'לס, ובני הזוג גם צולמו כשהם מחלקים אוכל לאנשים הנמצאים בבידוד בגלל הקורונה. אבל עכשיו עולה השאלה אם המעבר עצמו לא נעשה מוקדם יותר. בסוף השבוע שעבר פרסם ארגון הצדקה WellChild, המסייע לילדים החולים במחלות קשות, סרטון של הארי משוחח עם משפחות הילדים.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> לא רוצים עש במטבח? זה מה שצריך לעשות מיד 

>> על גג העולם: הצצה לבית המטריף של אורטל עמר

הארי תומך בארגון כבר שנים ארוכות, והוא דיבר עם הורים לילדים חולים על הקושי הנוסף בהתמודדות עם המחלה בתקופת מגפת הקורונה והבידוד החברתי. למרות הנושא החשוב, צופים חדי עין התרכזו במשהו אחר: החדר שבו הצטלם הנסיך דומה לחדר שבו הוא צולם לפני כחודש, כשבני הזוג עדיין התגוררו בקנדה. אז הקליט הודעה על דחיית משחקי אינוויקטוס (אירוע ספורט לחיילים וחיילים משוחררים פצועים ונכים). בשני המקרים הארי מצולם כשמאחוריו דלת או ארון עץ.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by WellChild (@wellchild) on

"האם הוא צילם בלוס אנג'לס או בקנדה? איפה הוא היה? זה נראה דומה מאוד למקום שבו הוא צילם את הווידיאו הקודם, כשכולנו חשבנו שהוא בקנדה, אבל הוא בלוס אנג'לס עכשיו", אמר כריס שיפ, כתב לענייני בית המלוכה, בתוכנית Royal Rota.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

"בטוויטר היו מאוד חדי עין כשהוודיאו התפרסם והם שמו לב שהרקע מאוד דומה. אני מניחה שהם עברו ללוס אנג'לס מוקדם יותר משחשבנו", ענתה לו ליזי רובינסון, מומחית לענייני בית המלוכה.

 "תזכור לשנות את הרקע של הסרטונים שלך כדי שנוכל להאמין שאתה ב'קנדה' או ב'לוס אנג'לס' - זה אותו מקום, אותו רקע כמו 'קנדה' כביכול", כתב אחד הגולשים בטוויטר.