אין כמו קריסטלים להוסיף קצת בלינג לבית, וכשקיילי ג'נר קנתה דובון מצופה קריסטלים ב-12 אלף דולר (שנתרמו למטרה טובה) – הבנו לגמרי. הבחירה של אחותה הגדולה קלואי קרדשיאן, לעומת זאת, נראית קצת יותר ביזארית. בסוף שבוע שעבר פרסמה קלואי באינסטגרם תמונות שלה כשהיא מוקפת בקבוקי תרסיס ריח לכביסה מצופים קריסטלים.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> משלוח מנות זול וקל להכנה שהילדים יעופו עליו

>> השרון: הווילה הזו מעלפת - והשוס הוא חדר הארונות

הפוסט הוא שת"פ מסחרי עם חברת Febreze, וגולשת אחת כתבה בטוויטר: "הלילה אני חושבת על העובד הזוטר של Febreze שישב להוסיף את את הנצנצים על הבקבוקים של קלואי קרדשיאן". ולא רק הבקבוקים המנצנצים עוררו ביקורת. גם התגובות לטקסט, שבו כתבה קלואי שהיא משתמשת בתרסיס במשך שנים והזמינה את הגולשים לספר לה מה הם חושבים, לא היו מאוד מחמיאות. "אני לא יכולה להפסיק לצחוק מהמודעה הזאת", כתבה מגיבה אחת. "אני לא רוצה לנשום את הכימיקלים האלה", כתב אחר. "האם יש משהו שהקרדשיאנס לא יקדמו בתשלום?", כתבה עוד גולשת בטוויטר. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

the best ever I've used @Febreze Fabric on my bed for years. Try it out and let me know what you think? #FebrezePartner forever! Buy my favorite scent at http://spr.ly/febrezeKbb

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

האחות השלישית בשבט אמנם ידועה בהקפדה שלה על סדר וארגון, אבל הגולשים מתקשים להאמין – וכנראה בצדק – שהיא עושה את עבודות הבית בעצמה. "קלואי, אני אוהבת אותך, אבל... את באמת חושבת שמישהו מאמין שאת מרססת את המיטה (או אפילו מסדרת אותה בעצמך)", כתבה עוד מגיבה בתגובה לפוסט. בשנה שעברה היא פרסמה תמונה שלה במכבסה לשירות עצמי וקיבלה תגובות דומות. "חמוד, אבל כולנו יודעים שאת לא עושה את הכביסה בעצמך ולא יודעת איך נראית מכבסה בשירות עצמי", כתב אחד הגולשים.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

קלואי מתגוררת עם בתה טרו בקלבסס, לא רחוק מאמה קריס ואחיותיה קים, קורטני, קנדל וקיילי. את הבית קנתה מג'סטין ביבר לאחר גירושיה מלאמר אודום ב-2014. על פי הדיווחים, קלואי רכשה את הבית ב-7.2 מיליון דולר. בבית, ששטחו יותר מ-850 מ"ר, יש שישה חדרי שינה, שבעה חדרי רחצה, מרתף יין, בית אורחים וכמובן בריכה. קלואי מצטלמת בבית לעתים קרובות כך שאפשר להתרשם מהעיצוב, בסגנון המכונה "תחייה ים תיכונית" עם הרבה קשתות ושטיחים.