יש חדרים טלוויזיוניים שאנחנו מכירים אפילו יותר טוב מהחדרים בבית שלנו, וב"אנחנו" הכוונה היא לכולם. חברת איקאה באיחוד האמירויות הערביות ניצלה את ההיכרות המעולה של מיליוני צופים ברחבי העולם עם חדר המגורים של משפחת סימפסון, הסלון של מוניקה ורייצ'ל מ"חברים" והבית מסדרת האימה "דברים מוזרים", ושחזרה את אותם חדרים עם פריטים של החברה.

העבודה על הקמפיין, שנקרא Ikea Real Life ("איקאה החיים האמיתיים"), נמשכה כמה חודשים. "הצוותים עברו על מאות פריטים כדי למצוא את הפריטים המושלמים ליצירת החדרים האיקוניים האלה", אמר וינוד ג'איאן, מנהל איקאה באמירויות, קטאר, מצרים ועומאן לאתר "אדווייק". "זו עדות למה שאיקאה מייצגת: מקום שבו כולם יכולים לממש כל רעיון שהם רואים או חושבים עליו".

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> מציצים לבית המתוקתק של עדי הימלבלוי

>> עמק יזרעאל: בית באווירה של פעם

חברים

"בשביל איקאה משפחה זה מעבר להגדרות המסורתיות", נכתב באתר. הסלון האיקוני, שכבר בניינטיז חזה את הסגול הטרנדי, שוחזר בעזרת 37 מוצרים, מספת EKTORP דו מושבית (1,895 שקל) ועד מנורות קיר מדגם ÄNGLAND (מחיר: 59 במחיר שקל).

איקאה טלוויזיה
"חברים", הגרסה של איקאה | צילום: ikea.com/ae

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

משפחת סימפסון

"הסלון הוא לא רק המקום שבו משפחות נפגשות כדי לצפות בטלוויזיה ביחד. הוא מקום לחלוק רגעים מאושרים וכיף", מקווים באיקאה. הסלון של המשפחה המצוירת שוחזר באמצעות 10 מוצרים, בהם שטיח LATTJO (מחיר: 75 שקל) וצבע BEHANDLA כחול (35 שקל).

איקאה טלוויזיה
"משפחת סימפסון" | צילום: באדיבות yes
איקאה טלוויזיה
"משפחת סימפסון", גרסת איקאה | צילום: ikea.com/ae

דברים מוזרים

21 פריטים של איקאה יאפשרו לכם להתרווח בחדר מגורים מסדרת אימה, מכורסת STRANDMON עם ריפוד קטיפה ירוק (1,295 שקל) ועד שרשרת נורות צבעוניות SOLVINDEN (מחיר: 79 שקל).

איקאה טלוויזיה
"דברים מוזרים" | צילום: באדיבות NETFLIX
איקאה טלוויזיה
"דברים מוזרים", גרסת איקאה | צילום: ikea.com/ae