חשבונות הרשת של גיא הוכמן הפכו לחלק מכדורי ההרגעה והצחוק שלנו בימי המלחמה. גם בימים של שגרה הם מצחיקים, אבל עכשיו מצטרף לצחוק גם שחרור לחץ מבורך עבור כל מי שעוקב אחר הסטנדאפיסט ואושיית הרשת בן ה-35, שגויס למילואים כ"קצין חיוך ראשי". "פה אני מרגיש תורם יותר", הוא סיפר בכתבה לחדשות 12 שליוותה אותו בביקוריו בבסיסי צה"ל. לאחרונה עבר הוכמן להתגורר בדירה ברמת גן יחד עם אשתו אביה, 32, ושני בניהם – רום, בן 3, ועוז התינוק שנולד בחודש שעבר, בדיוק ביום ההולדת של הוכמן. המעבר לדירה החדשה הביא אתו שינויים בעיצוב, אבל חלק בלתי מבוטל מהרהיטים הקודמים של המשפחה המשיכו אתה גם אליה.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> פסטורלית מבחוץ, דרמטית מבפנים: וילה מרהיבה בהוד השרון

>> לאוורר ולטהר: כך תהפכו את הבית למרחב מרגיע

 

לא מזמן התגלה אצל הוכמן סרטן אשכים ובעקבות זאת הוא נכנס לניתוח כריתת אשך, אבל לא אחד כמוהו יצניע את האירוע. נהפוך הוא, כל עוקב ומילואימניק מודע למצב, ואביה - שמשתפת פעולה עם הסרטונים ההומוריסטיים של בעלה, אף רכשה לו אז "מתנה" שאותה הוא פתח במטבח. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Avia Hochman (@aviahochman)

 אביה הגישה להוכמן את המתנה היצירתית כתגובה לשרשרת שהוא קנה לה לאחר הלידה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Avia Hochman (@aviahochman)

המנורות בביתם החדש של ההוכמנים טרם הוחלפו וחלק מהקירות עדיין ריקים, אבל הדירה מרוצפת באריחי בז'-אפור בהיר, ויש בה רהיטים מהבית הקודם - ספת שזלונג באפור כהה, שולחן קפה מלבני עם רגליים מדוקקות, ומערך חדש של נגרות מושקעת חדשה - מזנון באפור-תכלכל התואם לוויטרינה שהוצבה בחלל האירוח

בסרטונים מהדירה הקודמת, ששופצה שנתיים לפני מעבר הדירה, היא הדגימה בלבוסטעיות כשהחליפה נורה באמבטיה בלי לחכות לבעלה. "ולמה אני מלמדת אותך את זה בגיל שנתיים?" שאלה את בנה אז, "כדי שכשאתה תתחתן, אתה תעשה את זה ולא אשתך". אשת חיל מי ימצא.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Avia Hochman (@aviahochman)

אפשר היה לקבל הצצה למטבח המשפחתי החדש בכתבה שליוותה את הוכמן לשטחי הכינוס הצה"ליים. הוא מורכב משני פסים מקבילים של ארון תחתון ושתי שורות של קלפות מעץ בהיר במראה טבעי שבהמשכו ארון בילט-אין ושל אי רחב במיוחד מולו. המטבח לבן ומשטחי העבודה בעץ ואפור, ועל הארונות ידיות עם טאץ' מעט כפרי. כיסאות האי משלבות צבעים של אפור וצהוב. הספה ממוקמת עם גבה למטבח ולכניסה ויוצרת פס מקביל שלישי בחלל הפתוח.

_OBJ_OBJ

השטיח האפור שנראה בסרטונים קודמים עדיין לא נפרש בבית, אבל אין כל מניעה סגנונית לצרף גם אותו לסלון החדש. המיטה הזוגית של ההוכמנים יכולה להתאים בכל דירה, הריפוד השחור שלה ניטרלי ומשתלב בכל עיצוב, וכך גם הרהיטים של חדר הילדים, שהם קלאסיים ויכולים לנדוד עם המשפחה לכל בית ולכל סגנון עיצובי שיבחרו. ממה שנראה מהדירה החדשה, יש בה מודרניות אבל גם קצת כפריות, שילוב מקובל שעובד טוב.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Guy Hochman - גיא הוכמן (@guy_niceguy)

 מזל טוב משפחה יפה, שתזכו לעוד הרבה ימים של צחוק ביחד. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Guy Hochman - גיא הוכמן (@guy_niceguy)