גם מי שמעולם לא חגג את חג המולד מכיר את הסגנון המסורתי של החג – הרבה קישוטים מבריקים בירוק, אדום וזהב ובובות סנטה, עץ גדול ומתחתיו מונחות מתנות עטופות בניירות תואמים. קים קרדשיאן, מתברר, החליטה השנה לוותר על כל הגלאם המוכר הזה ולחגוג באווירה מונוכרומטית.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> ספה מושלמת בחצי מחיר ועוד מבצעי סוף שנה משתלמים

>> החיים המושלמים של מארינה מקסימיליאן במושב

בתחילת החודש חשפה קים את האחוזה שלה ושל קניה וסט מקושטת ב"עצים" הנראים כמו כדורי צמר גפן ובאורות בהירים. עכשיו הגיע תורן של המתנות. בסטורי שפרסמה באינסטגרם הסבירה קים שכל אחד מבני המשפחה בוחר בעטיפה שונה וכך אפשר לדעת ממי המתנות. השנה, במקום עטיפות נייר מצוירות בסמלי החג, היא בחרה לעטוף את המתנות בבד קטיפה בצבע קרם, שתואם לתמונה שבה המשפחה הצטלמה לחג ובכלל לאסתטיקה המינימליסטית של בית משפחת קרדשיאן-וסט.   

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian Snapchat (@kimkardashiansnap) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kanye West (@kanyethegoatwest) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

כמו כל דבר שמלכת הריאליטי עושה, גם עטיפת המתנות הלא שגרתית זכתה לתגובות שונות. "מי אמר לקים קרדשיאן שזה חמוד לעטוף מתנות במצעי מיטה", כתב גולש אחד, ואחרת תהתה: "אני באמת צריכה לדעת אם גם המתנות של הילדים עטופות ככה". לעומת זאת, אחרים התרשמו מכך שמדובר בעטיפות רב פעמיות ללא בזבוז נייר. 

  

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

אם גם אתם רוצים לעטוף מתנות בבד, יש לנו מדריך לשיטת עטיפת המתנות היפנית המכונה פורושיקי – טכניקה קלה, מגוונת וידידותית לסביבה עם תוצאה מרשימה ומשמחת. אפשר, כמובן, לבחור בבדים יותר צבעוניים מהבד שבחרה קים.