אחרי שקים קרדשיאן הציגה את קישוטי חג המולד המודרניים באחוזה שלה ושל קניה וסט, וקנדל ג'נר הציגה קישוטים מסורתיים יותר בווילה שלה, הגיע תורה של קיילי ג'נר. האחות הכי צעירה בשבט הציגה בחרה בקישוטים מסורתיים עם הרבה ירוק, אדום וזהב וגם סיפרה שקנתה את חלקם ברשת הזולה טארגט.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הצצה לדירה המטורפת של רונאלדו

>> שלא תתחרטו: אל תעשו את הטעויות האלה בחדר הרחצה 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

בחלקו הראשון של הסרטון שהמיליארדרית הצעירה פרסמה ביוטיוב היא יוצאת עם אמה קריס לחלק אוכל ומתנות במקלט לחסרי בית. בחלקו השני קיילי חוזרת לביתה ומצלמת את קישוטי החג עם בתה סטורמי. "זה משוגע", אומרת סטורמי בת ה-22 חודשים כשהיא רואה את העץ הגדול והמקושט.

בהמשך הסרטון קיילי מספרת שאת חלק מהקישוטים התלויים על העץ קיבלה מאמה קריס. "אני רוצה שסטורמי תחווה את מה שאני חוויתי כשגדלתי וכל הזיכרונות הנפלאים שיש לי. קיבלתי את כל הקישוטים האלה ממנה כי אני חושבת שהם כל כך מסורתיים וחמודים", היא מסבירה. בחדר פזורות גם בובות גדולות של סנטה קלאוס – וסטורמי מחבקת אחת מהן ומתעקשת שגם אמה תחבק את הבובה.

בין הקישוטים שקיילי רכשה בטארגט יש בתי חרסינה קטנים (5.60 דולרים, 20 שקל), בובת סנטה קלאוס שמטפסת על סולם (45.5 דולר, 160 שקל), לוח שנה מעץ (30 דולר, 105 שקל), כדור שלג ובתוכו גלגל ענק (21 דולר, 73.5 שקל), מכונית צעצוע (7 דולרים, 24.5 שקל) ובובות איילים (7 דולרים, 24.5 שקל, לשלוש בובות).

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

קיילי מציגה גם נר בריח Frasier Fir של חברת Thymes שנמכר באמזון ב-30 דולר (105 שקל). לפי החברה, הניחוח של הנר מורכב מאשוח סיבירי, ארז ואלגום, ולדברי קיילי "הוא ממש נותן לבית ריח של חג המולד".

קישוטי חג המולד של קיילי ג'נר
מגוון קישוטי חג מטארגט בבית של קיילי | צילום: KYLIE JENNER/ YOUTUBE
 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by bianca (@errthang.target) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tabatha Montgomery ✨ (@tabathaaa_) on