משלוח פרחים ליום ההולדת הוא מנהג מקובל וידוע, אבל אפשר לסמוך על קניה ווסט שיעשה את בהגזמה. בתחילת השבוע חגגה קים קרדשיאן, אשתו, יום הולדת 38. יום קודם - כדי להפתיע - מילא קניה את אחד החדרים בביתם בזרי פרחים ענקיים שנתלו מהתקרה ודאג לפסנתרן שניגן לכבוד כלת השמחה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

את המחווה הרומנטית קניה צילם, כמובן, ופרסם בטוויטר עם תיוג של קים והכיתוב "את מהממת. אני אמשיך לנסות לעשות דברים שיוכלו לבטא כמה את יפה מבפנים ומבחוץ וכמה אני אוהב אותך ואת משפחתנו".

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

גם קים העלתה סרטון של החדר המקושט, וכתבה: "פרחי יום ההולדת הכי יפים בעולם! יש לי את הבעל הכי מתוק ויצירתי! תודה בייב, אוהבת אותך כל כך!". קים העלתה סרטונים נוספים באינסטגרם, וכתבה "קניה כל כך יצירתי כשהוא שולח לי פרחים ביום ההולדת!". קלואי קרדשיאן, אחותה של קים, העלתה לסטורי שלה סרטון של המחווה המרגשת וכתבה: "את ראויה לכל זה".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

הזרים החגיגיים, המורכבים מפרחים בגוני סגול, ורוד ואדום, משתלבים בחדר הענקי והלבן. מלבד הפסנתר, הלבן גם הוא, אפשר להבחין בחדר גם בפסל, ולדברי Architectural Digest מדובר בפסל תאילנדי מהמאה ה-8. את הבית המינימליסטי עיצבו בני הזוג עם האדריכל הבלגי אקסל ורוורדט (Vervoordt). איך מתחזקים בית לבן עם שלושה ילדים (נורת', 5, סיינט, 3, ושיקאגו שעוד לא בת שנה)? "אני רצה בבית עם סמרטוטים", אמרה קים בריאיון ל-Architectural Digest. "צריך לקחת נשימה עמוקה ולהגיד 'אוקיי, ידענו שזה יקרה. החלטנו שיהיו בבית צבעים בהירים'".