התקשורת הבריטית לא מפסיקה לדווח על ההוצאות המוגזמות של הנסיך הארי ומייגן מרקל, כלומר הדוכס והדוכסית מסאסקס. אחרי הדיווחים על השיפוצים המתמשכים בפרוגמור קוטג', שעלו עד כה 3 מיליון פאונד (14 מיליון שקל), ועל עלויות האבטחה (750 אלף פאונד, כ-3.5 מיליון שקל), עכשיו מתפרסם פרט חדש שכנראה לא ימצא חן בעיני הציבור הבריטי.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הסייל של איקאה מתחיל: תראו מה עשו בדירה הזו

>> לא שאנחנו מקנאים: הבריכות הפרטיות של הסלבס

לפי "הדיילי מייל", בני הזוג בחרו להתקין בביתם אמבטיה של חברת ויליאם הולנד, שמחירה יכול להגיע עד 5,000 פאונד (כ-22.6 אלף שקל). לפי המקורות שדיווחו לעיתון הבריטי, מדובר באמבטיית פרי-סטנדינג מנחושת מבריקה שנדרשות 120 שעות עבודה לייצורה. בניגוד לשיפוץ, שנערך על חשבון משלם המסים הבריטי, את הוצאות הריהוט, כולל האמבטיה כמובן, משלמים בני הזוג מכיסם. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by William Holland Ltd (@williamholland_ltd) on

 

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by William Holland Ltd (@williamholland_ltd) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

חברת ויליאם הולנד היא ספקית של סוהו האוס, רשת של מועדוני חבר ובתי מלון יוקרתיים שגם מוכרת רהיטים ואקססוריז לבית בסגנון אופייני הכולל פריטים במראה משופשף אך יוקרתי. בני הזוג ידועים כחובבי הסגנון של הרשת, ועל פי דיווחים שונים בחרו משם פריטים לרשימת מתנות החתונה. חברים של בני הזוג אמרו ל"דיילי מייל" שפרוגמור קוטג' "נראה כמו סוהו פארם-האוס אבל יותר טוב" (סוהו פארם-האוס הוא מלון של הרשת). 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by ♛ (@thesussexteam) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Royal Windsor UK (@royalwindsoruk) on