גם הנסיך ויליאם וקייט מידלטון עברו לעבוד מהבית, ואפילו פרסמו תמונה נדירה של חלל הבית. הדוכס והדוכסית מקיימברידג' עזבו מגוריהם בארמון קנזינגטון בלונדון ועברו עם ילדיהם לאנמר הול – הבית שלהם בצפון מזרח אנגליה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> משתמשים בספוג הכלים יותר משבוע? תקראו את זה 

>> רוסלנה רודינה מציגה: בית מתוקתק בזמן הסגר

אנמר הוא הוא מבנה בסגנון ג'ורג'יאני הנמצא לא רחוק מבית סאנדרינגהאם של המלכה. בבית יש עשרה חדרי שינה והוא מוקף בשטח גדול שבו ג'ורג' (6), שרלוט (4) ולואי (שנה) יכולים לשחק. בתחילת השבוע (ראשון) התפרסמה בחשבון האינסטגרם של ויליאם וקייט הודעה על השקת תוכנית לתמיכה בבריאות הנפש בתקופה המלחיצה הזו, ולהודעה צורפו תמונות של בני הזוג מדברים בטלפון (קווי!) בחדרי העבודה שלהם. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

קייט מצולמת כשהיא יושבת בכיסא עץ עדין עם כרית מפוספסת בצבעי בז'. על שולחן העץ אפשר לראות מגשי ניירות, גם הם עשויים עץ, מחברת פתוחה של חברת Aspinal ושורת ספרים קלאסיים פופולריים בהוצאת פינגווין. ברקע אפשר לראות ספה בהירה ומושב בהיר. שולחן העץ של ויליאם ניצב ליד אח שיש גדולה שמעליה תלויה מראה במסגרת מוזהבת  ליד האח יש שידת מגירות פשוטה ועליה מדפסת, ועל השולחן ניצבת מנורת חרסינה מצוירת.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

 

ביום שישי פרסמו בני הזוג סרטון של ילדיהם, שנראה שגם הוא צולם באנמר הול. הילדים עומדים ליד קיר אבן שלידו פרחים ומוחאים כפיים לכבודם של עובדי מערכת הבריאות המסייעים לחולי הקורונה ונאבקים לצמצם את התפשטות המגפה. גם בריטניה הוטל סגר והוא כולל כמובן את בני משפחת המלוכה. המלכה אליזבת בת ה-93 שוהה עם בעלה פיליפ בטירת וינדזור. הנסיך צ'רלס, שנדבק בנגיף, נמצא בבידוד בטירת בלמורל בסקוטלנד.