לא היינו פונים לקלואי קרדשיאן כדי לבקש עצות בענייני זוגיות, אבל בכל מה שקשור לסדר ולארגון מדובר באושיית על. הנה אוסף של תמונות ורעיונות מהמטבח המאורגן למופת שלה:

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

המזווה: קלואי מעבירה את החטיפים ודגני הבוקר לקופסאות שקופות, ולא שוכחת להציב אותן בשורה ישרה. אגב, היא מקפידה שיהיו בבית דגני בוקר מסוג לאקי צ'רמס. לדברי קלואי, הם מיועדים לאחותה הצעירה: "קיילי אוכלת לאקי צ'רמס כל הזמן. היא כמו ילדה בת 3 ולוקחת רק את המרשמלו", היא מספרת.

A post shared by J �� (@seekwellnessdaily) on

A post shared by Working Girl’s Guide To (@workinggirlsguideto) on

מגירת התבלינים: גם את התבלינים קלואי מעבירה לצנצנות מיוחדות. על הצנצנות היא מדביקה תוויות עם שם התבלין והשיא - היא מסדרת את התבלינים לפי סדר הא"ב.

A post shared by O.C.D | Organize.Create.Design (@ocdaz) on

ארון הכלים: "אני אוהבת לארח, לכן יש לי המון כלים, כוסות ומפיות, וזה הכרחי שכולם יהיו מסודרים. כך ארגון המסיבה הרבה יותר קל", כתבה קלואי באתר שלה. כל אלה מסודרים באופן אחיד וכלים שעלולים להישרט היא עוטפת בבד. קלואי מספרת שהיא מקפידה שיהיו לה מספיק כלים בדוגמאות אהובות: "אין דבר גרוע מכך שיש שמונה אורחים אבל רק שבע כוסות ואחד האורחים צריך להשתמש בכוס בדוגמה אחרת".

צנצנת העוגיות: מדובר במיתולוגיה. עברו כמעט ארבע שנים מאז שהעולם גילה שקלואי מסדרת את עוגיות האוריאו בשכבות מסודרות בצנצנת זכוכית, במקום לאכול ישר מהקופסה כמו כולנו. 

היום סידור עוגיות נראה כמעט תחביב לגיטימי, ולא מעט אנשים משתפים תמונות של הצנצנות המדוגמות שלהם:

A post shared by HAILEY KATE GORSKI (@allhailsthekale) on

A post shared by ��⚡️L Λ U R E N⚡️�� (@xlaurengregoryx) on

A post shared by YaYa • Pippa • Nico (@thegosselingirls) on

המקרר: קלואי ממליצה לשים את המשקאות במדף העליון ורטבים בדלת המקרר ("כי הם לא מתקלקלים בקלות"). יש לה כלים ייעודיים למוצרים שונים, למשל כלי מיוחד לבייקון

A post shared by ĸagan (@kardashkonnect) on

A post shared by khloé kardashian (@khlocd) on

אלכוהול: הבר של קלואי עשיר ומאורגן ויש לה מקפיא מיוחד לבקבוקי וודקה.

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekuniverze) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

מגירת התה: התיונים ממוינים כמובן לפי סוגים. "אני אוהבת שיש לי כל מיני סוגים של תה בשביל האורחים", מסבירה קלואי ומספרת שהאורחים תמיד מתפעלים מהמגירה המאורגנת.

חומרי האפייה: גם המוצרים האלה מסודרים בצנצנות אחידות ואטומות, מתויגים ומיושרים. "אני אוהבת לאפות עם האחייניות והאחיינים שלי", סיפרה הדודה המסורה.