החורף הגיע, גשם מקיש על החלון וכל מה שכולנו רוצים זה שוקו חם, ספר טוב ומיטה חמימה ונעימה עבור הילדים שלנו, בעת שהם מתכרבלים בפוך ומתרגשים מהרעמים. אז איך בוחרים מצעים מקסימים למיטה שלא רוצים לצאת ממנה בימים אלו?

חיים בשן, סמנכ"ל שיווק עצמל'ה מסביר שכשאנחנו קונים סט מצעים לילדים, אנחנו ניצבים בפני דילמה: לתת לילדים לבחור לבד מה שהכי ישמח אותם, או לקנות מה שלדעתנו הכי יתאים לחדר. הנה כמה טיפים מעולים שמשלבים בין עיצוב מושלם לטעמם של הילדים. 

עצמל'ה שנה חדשה (צילום: ישראל כהן)
עצמל'ה שנה חדשה | צילום: ישראל כהן

הדברים שחשוב לקחת בחשבון כשבוחרים מצעים לילדים:

Please תביא לי פליז: בחורף, אין יותר משמח מלהיכנס למיטה חמימה ונעימה, ואפשר לעשות זאת בקלות עם מצעי פליז מעוצבים, המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית לשמירה על איכותם. בעצמל'ה יש היצע רחב של מצעי פליז מקסימים בכיכובן של הדמויות האהובות מסדרות וסרטי ילדים, ובמחירי מבצע נוחים ומשתלמים במיוחד לכל כיס. סט המצעים כולל ציפה לשמיכה, סדין נמתח וציפית לכרית.

ממותגים או מעוצבים: הילדים עצמם לרוב יבחרו מצעים ממותגים, בובספוג או דמות מצוירת אחרת שיתכן ויתנגשו עם עיצוב החדר. בנוסף, יתכן שבעוד שנה או אפילו בעוד חודשים ספורים ימאס להם מהדמויות שבחרו ולא ירצו לראות אותם יותר. אך מצד שני, מצעים אלה יגרמו לילד אושר וסיפוק מהעובדה שהוריו התייחסו לדעותיו ברצינות. זוהי החלטה קשה פשוט ומאחר וכאשר אנו רוכשים דברים בכלל, ולילדים שלנו ולחדריהם בפרט, אנחנו מקווים שהם יישארו איתנו לטווח ארוך.

לשתף את הילדים: עם זאת, אנחנו רוצים לשמח את ילדנו ולתת לאופי שלהם להתבטא. כאשר מתאימים את עיצוב החדר, כולל האביזרים שבו וכמובן גם את המצעים לאופיו וטעמו של הילד, חיי היומיום עשויים להפוך לקלים יותר. למשל, תהליך השכבת הילד לישון יכול להפוך לקל הרבה יותר, פשוט ומאחר שהילד רוצה להיות בחדרו כי הוא מעוצב לטעמו והוא גאה בבחירתו. לכן, כדאי לתת לילד אפשרות בחירה מסוימת בעיצוב חדרו.

שכל הצדדים יהיו מרוצים: בעצמל'ה אנחנו כמובן מציעים גם מצעים ממותגים בדמויות האהובות על ילדים, וגם מצעים מעוצבים בצבעים חלקים שתואמים לשאר רהיטי עצמל'ה. אפשר להתפשר ולבחור סט מצעים ממותג שהילד יבחר, בנוסף לכמה סטים סטנדרטיים יותר שיתאימו גם בעוד כמה שנים.

התאמה לחדר: במידה ואתם מחפשים מצעים חדשים לחדרים קיימים ולא מעצבים מחדש חדר ילדים, ניתן
להתאים מצעים לחדר הקיים ממגוון הצבעים והסגנונות שקיימים בעצמל'ה. על מנת שהחדר יהיה נעים יותר, חשוב שלא תהייה התנגשות בין צבעי החדר לצבעי האביזרים שבו, כולל צבע המצעים.

סוג הבד: כמובן שגם יש להתחשב בסוג הבד אותו קונים. אצלנו בעצמל'ה ניתן לבחור בין מצעים בתערובות בדים
שונות- העיקר שתוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר בעבור ילדכם. חשוב לבחור מצעים מאיכות טובה שלא יגרמו לילד תגובה אלרגית או גירוד. וכאשר מדובר בילדים, מומלץ לבחור בבד קל ונוח, אבל בו זמנית חמים ונעים.

 בכתבה הקודמת: שדרוגים לחדר ילדים באדיבות עצמל'ה