קודם כל רצינו להודות לכם, הגולשים, על שיתוף הפעולה במסגרת פעילות "חדר שינה במתנה". קיבלנו עשרות פניות, צפינו בכל התמונות של חדרי השינה שלכם, וקראנו את הסיפורים המרגשים, המצחיקים והכנים ששלחתם לנו. לבסוף הגיעו עשרה משתתפים לישורת האחרונה ומהם בחרנו, בעזרת טוקבקיסטים נאמנים והמלצות חמות, בזוכה אחת. תגידו מזל טוב, לאורית, אם חד הורית לשני בנים, ממרכז הארץ, שתקבל במתנה חדר שינה מפנק של "חותם".

הבחירה לא הייתה פשוטה, והיינו שמחים להעניק חדר שינה חדש לרבים וטובים מכם שפתחו לנו דלת והכניסו אותנו לחדר הכי אינטימי שלהם. אבל כמו תמיד, למקום הראשון יכל להגיע רק גולש אחד. הנה הסיפור של אורית שריגש אותנו במיוחד.

"שמי אורית ואני אם חד הורית לשני בנים מקסימים. לצערי, בשל מצבי הכלכלי מעולם לא קניתי חדר שינה חדש. כל חדרי השינה שלי עוברים אליי לאחר שמישהו מהמכרים שלי מחליף את חדר השינה שלו. כשראיתי בעמוד הפייסבוק של living את ההזדמנות לקבל במתנה חדר שינה אמיתי, כמו שתמיד חלמתי, אמרתי לעצמי שאני חייבת לנסות ואולי סוף סוף אזכה במשהו. אני מקווה שאחרי שתראו את חדר שינה הנוכחי שלי בתמונה, תשתכנעו, שבאמת הגיע הזמן להחליף אותו".

אין תמונה
עכשיו גם אורית תוכל להעביר את החדר שלה למי שאינו יכול לקנות חדש

הפעילות בכפוף לתקנון

חדר השינה מתנת חותם, ריהוט ומתנות

שמחים עם אורית? שתפו חברים בפייסבוק